Colofon Welkom bij N.E.C. Al 3 punten uit één wedstrijd! Dit programmaboekje is een uitgave van de Stichting Betaald Voetbal N.E.C. Stadionplein 1, 6532 AJ Nijmegen tel. 080 - 554584 fax 080 - 567475 Jaargang 2, nr. 1 25 augustus 1995 N.E.C, -AJAX Redactie: Twan Arnts Carol Boef Frank Graveth Maarten Omvlee Acquisitie: Huiand B.V. Hoogezand Tel. 05980-93153 Zetwerk en Lay-out: Studio Adrem B.V. Drachten Druk: Scholma Druk B.V. Bedum Het lijkt al weer lang geleden, de 2-1 overwinning op zondag 28 mei tegen Groningen. Het was de laatste wedstrijd van het seizoen 1994-1995. Een periode van rust brak aan. Rustnou ja! Voor het bestuur van SBV N.E.C. in ieder geval niet. Col lega bestuurslid S. Visser, belast met de porte feuille technische zaken moest de markt op. Wij hadden verschillende spelers op ons verlanglijstje staan. Door snel handelen kwamen we accoord met Annti Sumiala (Emmen), Marcel Koning (FC Den Haag), Luuk Maes (Helmond) en Richard Nass (Dio Druten). Op het moment van schrijven, maan dagmorgen 21 augustus, is het nog niet bekend of de komst van Oleg Potilou door gaat. Woens dag 23 augustus zou in Luxemburg het afrondend gesprek plaatsvinden. Verder startte in die perio de Leen Looyen als technisch direkteur. Hij besteedt vooral veel aandacht aan de OSRN-Voet- balschool. Na 28 mei is men ook begonnen met de verbouw van het stadion, met name de nieuwe businessruimte op de hoofdtribune. De nieuw jaarsreceptie, januari 1996, hopen wij daarin te houden. Aktiviteiten genoeg! Het leeft bij N.E.C. Dat hebben wij ook zondag in Doetinchem weer mogen meemaken. Met zo'n kleine 1.000 sup porters uit Nijmegen genoten wij van een goede wedstrijd en ontvingen wij voor 't eerst in de rijke historie van N.E.C. maar liefst 3 punten uit één wedstrijd. Welkom op deze vrijdagavond aan het bestuur, spelers en supporters van Ajax. Met meer dan 20.000 voetballiefhebbers hopen wij te genie ten van een prettige, spannende en sportieve ont moeting. Laat het ook vanavond weer goed ver toeven zijn in stadion De Goffert. C. Boef secretaris SBV N.E.C. 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1995 | | pagina 3