KONINKLIJKE NEDERLANDSCHE VOETBALBOND
1924, 1928, 1936, 1938, 1940, 1961, 1962,
1965, 1969, 1971, 1974, 1984, 1993
1930, 1935, 1965, 1969, 1980, 1984, 1991,
1992, 1994, 1995
ky\vt>
Opgericht 17 mei
1978 als afsplitsing
van SC Feyenoord
(opgericht 19 juli
1908)
Clubkleuren rood wit
Adres Olympiaweg
50, 3077 AL Rotter
dam
Stadion Feyenoord, Olympiaweg
56.128 toeschouwers
Telefoon 010 - 4.92.94.00
Telefax 010 - 4.32.58.19
Voorzitter |orien van den FHerik
Manager algemene zaken Flans Hagel-
stein
Commercieel manager Sjaak Troost
Hoofd opleidingen john Metgod
Hoofd scouting Frans Bouwmeester
Trainer-coaches Wim van Flanegem en
Geert Meyer
Shirtsponsor Stad Rotterdam (verzeke
ringsmaatschappij)
Landskampioen 13 maal
KNVB-Beker: 10 maal
Verliezend finalist: 1934, 1957
PTT Telecom Cup (Supercup): 1991
Europa Cup I 1970
UEFA Cup 1974
Wereldbeker (clubteams) 1970
SELECTIE-VERANDERINGEN 1995/1996
NIEUW: jorge Antwy-Boateng (Excelsior;
was verhuurd), Glaucio de jesus Carvalho
(Portuguesa, Bra; t.v.s.), Tomasz Iwan (Ro-
da |C), Denis Klioujev (Dinamo Moskou,
Rus; t.v.s.), Ronald Koeman (FC Barcelona,
Spa), Mike Obiku (Helsingborg, Zwe; was
verhuurd; t.v.s.), Bernard Schuiteman (Bay
er Leverkusen, Dui; t.v.s.), Aurelio Vidmar
(Standard Luik, Bel), Clemens Zwijnenberg
(FC Twente)
VERTROKKEN: Mukweyanzo Bulayima (on
bekend; was verhuurd aan RBC), Sjoerd
Conrad (Excelsior; was verhuurd aan Ex
celsior), Barry Dubbeldeman (IFK Hassle-
holm, Zwe; verhuurd), Harvey Esajas (on
bekend), Dean Gorré (FC Groningen; was
verhuurd), Arnar en Bjarki Gunnlaugsson
(onbekend; waren verhuurd aan FC Nürn-
berg), Lloyd Kammeron (RBC; was ver
huurd aan Go Ahead Eagles), jözsef Ki-
prich (Apoel Nicosia, Cyp), john van Loen
(San Frecce Hiroshima, jap; opnieuw ver
huurd), Bobby Petta (onbekend), Arnold
Scholten (Feyenoord), Michiel Sol (IFK Has-
sleholm, Zwe; verhuurd), john de Wolf
(Wolverhampton Wanderers, Eng; t.v.s.)
PROGRAMMA FEYENOORD SEIZOEN '95/'96
|ULI
22 Flakkees elftal-Feyenoord 0-5
(Obiku, R.Koeman, Van Bronckhorst,
Antwy-Boateng, Blinker)
24 Sparta Nijkerk-Feyenoord 0-7
(Larsson 2, Bosz, Blinker, Trustfull,
Obiku, Klioujev)
25 OBW-Feyenoord 0-9
(Blinker 4, Trustfull 3, R.Koeman,
Larsson)
26 WAW-Feyenoord 0-13
(Blinker 4, Trustfull 4, R.Koeman
2, Larsson 2, Antwy-Boateng)
28 AGOW-Feyenoord 1-12
(Trustfull 3, Larsson 2, Blinker 2,
Witschge, Klioujev, R. Koeman,
Iwan, Van Bronckhorst)
29 W Bodegraven-Feyenoord 0-13
(Larsson 3, Trustfull 2, Glaucio,
Iwan, Klioujev, Maas, Obiku,
R. Koeman, Blinker, Taument)
AUGUSTUS
3 Valleivogels-Feyenoord 0-10
(Larsson 3, Obiku 3, R. Koeman,
Blinker, Iwan, Van Gobbel)
5 Barendrecht-Feyenoord 0-4
(Heus, R.Koeman, Van Bronckhorst,
Obiku)
8 Alphense Boys-Feyenoord
12 Feyenoord-Chelsea
16 Ajax-Feyenoord (Super Cup)
20 Feyenoord-Vitesse
22 Start Joan Gamper-toernooi met
verder FC Barcelona (Spa), CSKA
Sofia (Bul) en San Lorenzo de
Almagro (Arg)
27 FC Twente-Feyenoord
SEPTEMBER
5 jong Oranje-jong Wit-Rusland
6 Nederland-Wit-Rusland
10 Feyenoord-FC Volendam
14 Europa Cup II
17 FC Utrecht-Feyenoord
20 Roda jC-Feyenoord
24 Feyenoord-RKC
28 Europa Cup II
OKTOBER
I PSV-Feyenoord (18.00 uur)
5 Feyenoord-FC Groningen
7/8 Inhaal
10 jong Malta-jong Oranje
(EK/OS-kwalificatie)
II Malta-Nederland
(EK-kwalificatie)
15 Willem ll-Feyenoord
19 Europa Cup II
22 Feyenoord-Ajax (18.00 uur)
26 Feyenoord-De Graafschap
29 NEC-Feyenoord
NOVEMBER
5 Sparta-Feyenoord
14 )ong Oranje-jong Noorwegen
(EK/OS-kwalificatie)
15 Nederland-Noorwegen
(EK-kwalificatie)
19 Feyenoord-Go Ahead Eagles
24 Fortuna Sittard-Feyenoord
29 Amstel Cup (1/16 finales)
DECEMBER
3 Feyenoord-NAC
8 SC Heerenveen-Feyenoord
13 Eventueel EK-interland Nederland
Inhaal Amstel Cup (1/16 finales)
17 Vitesse-Feyenoord
24 Feyenoord-FC Twente
jANUARI
13/14 inhaal
21 FC Volendam-Feyenoord
24 Amstel Cup (1/8 finales)
28 Feyenoord-FC Utrecht
31 evt. inhaal Amstel Cup
(1/8 finales)
FEBRUARI
4 Feyenoord-Roda jC
7 evt. inhaaldag
11 RKC-Feyenoord
14 Nederland-België (vriendschappelijk)
17/18 Amstel Cup (1/4 finales)/evt.
inhaal
21 evt. inhaal
25 Feyenoord-PSV (18.00 uur)
28 evt. inhaal Amstel Cup
(1/4 finales)
MAART
3 FC Groningen-Feyenoord
7 Europa Cup II
10 Feyenoord-Willem II
13 Eventueel interland
17 De Graafschap-Feyenoord
21 Europa Cup II
24 Ajax-Feyenoord (18.00 uur)
27 Amstel Cup (1/2 finale)
31 Feyenoord-NEC
APRIL
4 Europa Cup II
10 Feyenoord-Sparta
14 Go Ahead Eagles-Feyenoord
18 Europa Cup II
21 Feyenoord-Fortuna Sittard
24 Nederland-Duitsland
(vriendschappelijk)
28 NAC-Feyenoord
MEI
2 Europa Cup II
5 Feyenoord-SC Heerenveen
6 Finale Amstel Cup