9S Enerverende start KONINKLIJKE NEDERLANDSCHE VOETBALBOND colofon Vandaag zien we, en dat zal niet geheel toevallig zijn, Ajax en Feyenoord aan het werk in de strijd om de Super Cup. De kampioen van de PTT Telecompetitie neemt het op tegen de winnaar van de Amstel Cup. Beide clubs hebben sinds 1954 mede het gezicht van het Neder landse voetbal bepaald. Landskampioen Ajax bewees onlangs met het winnen van de Champions League over een juis te balans van routine en jeugdig talent te beschikken. Een aantal spelers vertrok in middels, maar de Amsterdammers von den geschikt geachte vervangers. Feyenoord is op dit moment zeer popu lair. Ik herinner me nog maar al te goed hoe het Feyenoord-legioen ruim twee maanden geleden tijdens de Amstel Cup finale in dit prachtige stadion op hartver warmende wijze afscheid nam van Jözsef Kiprich. De sfeer was toen grandioos. Feyenoord versloeg in die finale FC Volendam. Wij staan aan de vooravond van alweer een nieuw seizoen in het betaald voet bal. Vorig jaar vierden wij met elkaar dat betaald voetbal in Nederland veertig jaar bestond. De herinneringswedstrijd tegen Frankrijk in Utrecht vormde het hoogte punt van dat jubileum. Er is toen veel ge zegd en geschreven over wetenswaar digheden en vooral de successen in die veertig jaar. Ajax en Feyenoord presteerden vorig jaar bovendien goed in de Europa Cup. Ajax werd de beste club van Europa. Feye noord werd uitgeschakeld door de latere winnaar van de Europa Cup voor Beker winnaars, Real Zaragoza. Dat geeft aan dat we vandaag te maken hebben met clubs van naam en faam, die met nieu we mensen en een opgeladen accu staan te popelen om van start te gaan. Ik ben ervan overtuigd, dat dit een enerve rende seizoensopening wordt. r Ik wens u vandaag en voor de rest van het seizoen veel voetbalplezier! SUPERCUP AJAX FEYENOORD special 1995 -1 faft/b Hoewel de uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Dit is een uitgave van Z-Press sport en media BV bij goedkeuring van de Koninklijke Nederlandsche Voetbal Bond Bladmanagement Alex Klein Dennis van Meel Project-acquisitie Z-Press sport media BV Postbus 72 3300 AB Dordrecht joël Boyreau Fred van Vloten Telefoon: 078 - 350044 Financiële administratie Z-Press sport media BV Postbus 389 5700 A| Helmond Telefoon: 04920 - 46655 Hoofdredacteur Jan-Hermen de Bruijn Eindredactie Ronald Kres Redactie Glenn Duijzer Frangoise Giesen Dave Grondel Korine van Veldhuijsen Fotografie Stanley Gontha Louis van de Vuurst Lithografie Zet Zet, Helmond Art director Peter Vandeursen Vormgeving advertorial Bettina van de Ven Drukkerij Oostelijke Weekbladpers fav\V

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1995 | | pagina 34