Dennis van den IJssel assistent-trainer bij de B-jeugd van Ajax Boyslid Dennis van den IJssel is komend seizoen assistent-trainer van de B-jeugd van Ajax. 'IJssel', de afgelopen vijf jaar jeugdtrainer bij de Boys, werd voor deze functie geselecteerd uit een groot aantal sollicitan ten. Hoewel het officieel om een stage van een jaar gaat, hoop ik natuurlijk een goede indruk te maken, zodat ik eventueel langer kan blijven. Ik heb zeker ambi ties in die richting". Dennis studeerde voor de zomer af aan de Haagse Aca demie voor Lichamelijke Oefening (HLO). Hij speelde afgelopen jaar nog in Boys 2, waarmee hij kampioen werd en promoveerde naar de reserve eerste klasse, en was zelfs nog even in het shirt van het eerste te zien. Maar met zijn studie en het trainerschap, waar de laatste jaren meer accent op werd gelegd dan op een loopbaan als voetballer, was dat een beetje te veel van het goede. Ook als trainer werd hij overigens kampioen met de A- junioren. Even stil Nu zijn opleiding is afgerond, gaat Dennis verder met de voetbalcursus trainer/coach I. Daarvoor moet hij stage lopen bij een profclub. Net als veel van zijn collega's probeerde hij dat te regelen bij de gerenommeerde jeug dopleiding van Ajax. "Ik heb een paar goede gesprekken gehad met Co Adriaanse, het hoofd van de jeugdoplei ding. Toen ik werd aangenomen, werd ik daar wel even stil van. Ik ga Heini Otto assisteren bij de B-jeugd, maar aangezien hij is toegelaten tot de cursus trainer/coach

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1995 | | pagina 26