MISS AJAX-VERKIEZING SUPPORTERS Voor de eerste keer in de geschiedenis organiseert de supportersvereniging onder de vrouwelijke leden een heuse echte Miss Ajax-verkiezing. Meer dan zestig schoonheden uit het hele land strijden in vijf zware voorrondes om de Godin nen titel. De finale op 29 mei zal uiteindelijk beslissen wie tot enige echte Miss Ajax gekroond mag worden. Een deskundige jury onder leiding van Barry Stevens daarbij ondersteund door enkele regionale coryfeeën, zal onder het moto van 'vooral doorgaan' de deelnemende vrouwen moti veren en stimuleren. De kandidaten zullen aan de tand wor den gevoeld over hun kennis van het voetbal en Ajax in het bijzonder. De presentatie is in handen van de 'voice' van het Rad van Fortuin, Gaston Starrenveld. De Grande Finale op 29 mei wordt gepresenteerd door niemand minder dan Miss Karen Bloemen. De jury, met aan het hoofd voorzitter Louis van Gaal, is in drieën verdeeld te weten: de leden van de supportersvereni ging Ajax, de vakjury onder leiding van Barry Stevens en na tuurlijk 'last but not least' de voltallige selectie van Ajax. De voorrondes van de Miss Ajax-verkiezing worden gehou den op: 21 april-Disco Bermuda in Ter Apel aanvang 21.00 5 mei - Disco de Linde in Groesbeek aanvang 21.00 12 mei - Uitgaanscentrum City-Lido te Groenlo aanvang 21.00 15 mei - Claus Partyhouse in Hoofddorp aanvang 21.00 19 mei - Disco Rodenburg in Beesd aanvang 21.00 Overigens staat de 29ste mei niet alleen in het teken van de Miss Ajax-verkiezing. Op deze afsluitingsavond wordt on dermeer de Holland Casino Ajax-speler van het Jaar bekend gemaakt en overhandigd Rijkaard de 'Underwear cheque' ten bate van het Ronald McDonald Kinderfonds. Maar toch voor de meeste supporters telt er deze avond maar één ding; Op een mooie en passende manier afscheid nemen van hun idool, een groot Ajacied, Frank Rijkaard. Kick Off's vaste supporters-fotografe Jacqueline Gomes stuurde haar foto-oogst van de wedstrijd Bayern München- Ajax op. De plaatjes die zij op 5 april in München na een lange busreis schoot, geven een goed beeld van het enthou siasme van de Ajax-supporters rond het duel dat de eerste stap was op weg naar de finale. Bent u nieuwsgierig wie de fotografe is, kijk dan naar foto 3, waar Jacqueline haar camera aan iemand anders heeft toevertrouwd om zichzelf (in korte broek en met Jari Litma- nen T-shirt) in het Olympia-stadion te laten vereeuwigen. Foto 1: Ajax-supporters nemen vreedzaam bezit van de bin nenstad van München. Foto 2: Bengaalse sferen vertalen de gloedvolle Ajax-liefde vóór Bayern - Ajax. Foto 3: Jacqueline Gomes temidden van de Ajax-supporters op de tribune. KICK OFF NR. 18 - 12

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1995 | | pagina 12