WELKOM ïi? U E FA CHAMPIONS /v\<? LEAGUE tn O -o c (3 '3 O —I O Li_ Ajax - Bayem München, wie die titel hoort denkt aan een een voetbalduel op topniveau. Niet alleen de huidige kwaliteiten van beide ploegen maar zeker ook de mondiale faam die beide clubs vergaarden, staan borg voor een prachtige ontmoeting waarin emotie en spanning samensmelten. Natuurlijk zijn beide clubs er bijzonder op gebrand om nóg zo'n trofee aan het imposante palmarès toe te voegen. in deze tweede wedstrijd van de halve finale van de UEFA Champions League wordt bekend welke van de twee clubs zich finalist mag noemen. Het zou uiteraard een fantastische prestatie zijn wanneer ons jonge elftal zich zou plaatst voor de eindstrijd. Een sportman wil altijd meer, hoger, verder en dat geldt evenzeer voor diegenen die direct betrokken zijn bij een sportieve prestatie. Ajax bij de beste vier clubs van Europa, het is een prestatie op zich die onze club eert. Laten wij echter niet vergeten dat Bayem München óók bij die beste vier clubs van Europa hoort en onze Duitse vrienden, die voortreffelijke gastheren waren in Beieren. Het spel van Ajax spreekt tot de verbeelding en vergaart ook internationaal veel lof. Wat mij persoonlijk veel deugd doet is dat men tevens de Ajax-aanhang, een onmisbaar ele ment, waardeert. Met name tijdens de laat ste twee UEFA Champions League-wedstrij den in Amsterdam tegen AEK Athene en Hajduk Split, lieten onze supporters zich van hun beste kant zien. Ik reken er op dat onze supporters een voorbeeld van goed gedrag zullen zijn en dat de liefde voor onze club op een sportieve wijze wordt vertaald in onder steuning. Laat het fanatisme niet buiten haar oevers treden en zorg er met elkaar voor dat wij kunnen terug kunnen kijken op een in alle opzichten fantastische voetbalavond. Welke van beide clubs ook door gaat naar de finale. Want onze "A" is de A van Ajax, van Aanvallend voetbal, van Allure. Het is ook de A van Adel verplicht. Dat betekent dat wij in voor- en tegenspoed onze klasse moeten tonen. Ik ben er van overtuigd dat onze jon gens op het veld en u op de tribune die klas se zullen etaleren. Last but not oast wil ik onze gasten, de spelers, begeleiders en supporters van FC Bayem München van harte welkom heten in Amsterdam. Wij zullen trachten de gastvrij heid die wij in München mochten ontvangen in Amsterdamse stijl te;beantwoorden. Michael van Praag Voorzitter AFC Ajax 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1995 | | pagina 5