automobielbedrijven n.v. VOCALE STEUN ^y/YYV/ DE BUNZINGERS STAAN ACHTER AJAX XAyxV Administratieve dienstverlening »- Advisering bij overname of verkoop bedrijf »- Specialisten in loonadministraties »- Jaarrekeningen en aangiftes IB en VPB >- Liquiditeitsprognoses t.b.v. bedrijfsfinancieringen >- Europese omzetbelastingverzorging »- Automatiseringsprojekten Stadhouderskade 51 1 072 AA Amsterdam Tel.: 020-6720276 Fax: 02 0-6 7 2 0 5 5 7 /V kantoor Maarssen: Reigerskamp 291 /v>XXXx Tel.: 03 4 6 5-7 1 0 1 5 of 7 1 0 5 9 AÓXXv) De weigering van de Ajacieden om zich voor de vriendschap pelijke interland tegen Portugal beschikbaar te stellen, deed heel wat stof opwaaien. Zelfs een vooraanstaand politicus meende zich in de discussie te moeten mengen. Zoals te verwachten verdeelde Nederland zich in de "zaak Ajax-Oranje" in twee kampen. Op de burelen van Ajax kwa men vele steunbetuigingen binnen. Een bijzonder aardige - niet alleen vanwege de inhoud, maar ook vanwege de humor istische "touch"- kreeg Ajax van het mannenkoor De Bunzin- gers. De inhoud van de fax drukken wij hierbij af. Aan de internationals van Ajax Geachte Ajax-internationals, Lanqs deze weg willen wij jullie onze steun betuigen voor de aktie tegen de KNVB. Natuurlijk vinden wij het jammer dat iullie niet spelen, want dat zien wij nu eenmaal graag. De qevolgen voor de benadeelden van de watersnood- ramp vallen mee, dachten wij, want daarvoor zijn bepaa/-^ de bedragen gegarandeerd, als de publieke belangstelling wat zou tegenvallen. Een beetje lullig is het wel, maar het moest er eens van komen en dit was de gelegenheid. We hopen dat de club geen nadelige gevolgen zal ondervin den door eventuele sancties van de bond. Onze qroep is bereid de opengevallen plaatsen in de selec tie voor een keer over te nemen. De meesten van ons heb ben tien jaar en dertig kilo geleden gespeeld bij de plaat selijke voetbalvereniging Wiron. Die heeft met Ajax ge meen dat ze onmogelijk kan degraderen, zij het dan door dat ze in de derde klasse van de onderbond spelen. De amusementswaarde zal er niettemin stellig door worden verhoogd. Wij zijn al bezig met het instuderen van de af trap want die zullen wij dan heel veel moeten nemen. Die De Goev laat toch alles gaan. Denk trouwens eens aan de impact van de beelden, die dan de hele wereld over zullen gaan. De eerste interland die eindigt in driedubbele cij fers! Wat is het telefoonnummer van Hiddink? Veel plezier in Griekenland. Pak daarna alle prijzen die je halen kunt, al was het alleen maar om de voetbalcarrière van Frank Rijkaard een fraai slotaccoord te bezorgen, bVH, GVD1 Intussen zullen er misschien wat meer mensen zijn, die jullie een eventueel succes misgunnen. Echter niet wij. Houd vol, voor een betere toekomst van het Nederlandse voetbal, waarvan wij allen grote liefhebbers zijn. En ook natuurlijk omdat dit weer eens lekker eigenwijs is. Wij weten het zeker: Ajax staat op scherp voor een schitte rende finale van een prachtig seizoen. De Bunzingers, zangkoor te Wieringen (bij Hoorn rechtdoor) 0STERGAM Officieel Mercedes-Benz dealer voor personen- en bedrijfswagens in Groot-Amsterdam Amsterdam West Amsterdam Zuid/Oost DonauwegH Klokkenbergweg 19 Tel. 020-6134631 Tel. 020-6911861 Amstelveen Ouderkerkerlaan 150 Tel. 020-6457657

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1995 | | pagina 11