Colofon Welkom bij N.E.C. Dit programmaboekje is een uitgave van de Stichting Betaald Voetbal N.E.C. Stadionplein 1, 6532 AJ Nijmegen tel, 080 - 554584 fax 080 - 567475 Jaargang 1, nr. 9 21 december 1994 N.E.C. - AJAX Redactie: Frank Graveth Twan Arnts Maarten Omvlee Helno Jacobs Fotografie: Jan van Leeuwen Theo van Zwam De Gelderlander Acquisitie: Huiand B.V. Hoogezand Tel. 05980-93153 Zetwerk en Lay-out: Studio Adrem B.V. Drachten Druk: Scholma Druk B.V. Bedum Foto voorpagina: Goffertstadion. 'Negentienvierennegentig' weerkaatst in de glin sterende kerstbal die nadrukkelijk in de N.E.C. - denneboom aanwezig is. Het afgelopen jaar stond dan ook bijna letterlijk 'bol' van de hoog tepunten. Al direct na het optrekken van de kruit dampen van het vuurwerk, begon N.E.C. aan haar vuurwerk op de groene mat. Met de nodige voort varendheid werden de meeste tegenstanders in Eerste Divisie aan de zegekar gebonden, terwijl ook het vocht uit de KNVB-beker zoet smaakte. We kunnen er niet eeuwig bij blijven stil staan, maar de historische bekeroverwinning op Ajax in de Meer, is natuurlijk met goud bijgeschreven in het jubileumboek dat rond de eeuwwisseling zal verschijnen. De beloning, een bekerfinale in de oude Kuip tegen Feyenoord, pakte fantastisch uit. Nog mooier was de promotie naar de Eredivisie, die ondanks het zware programma, werd bewerk stelligd via een overtuigende nacompetitie. N.E.C. keerde weer terug in de competitie waar ze eigenlijk thuishoort. De basis voor een langdurig verblijf is gelegd. Toch zal het in het nieuwe jaar een hele kluif wor den om in april achterover te gaan hangen in de wetenschap dat ook volgend seizoen de tegen standers van N.E.C. onder andere uit Breda, Amsterdam, Kerkrade en Enschede komen. De zwartkijkers blikken alweer pessimistisch vooruit, Intern hebben we alle vertrouwen in de goede afloop. Het voetbal wordt met de week beter en de wetenschap dat N.E.C. altijd na de winterslaap een gevreesde tegenstander wordt, sterkt ons in die gedachten. Terwijl de kaarsjes zachtjes fonkelen, de Kerst kalkoen spettert in de oven en de Jingle Bells onze gedachten even besneeuwen, mijmert ieder voor zich over het komende jaar. Namens het bestuur wens ik u gezellige Kerstdagen en een gezond 1995. H. Jacobs Alg. manager 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 3