NADERT DE BEKERWEDSTRIJD Zoals bekend mag worden verondersteld, is niet alleen Ajax 1 nog verwikkeld in de strijd om de "Amstel Cup", maar be hoort ook Ajax 2 nog tot de participanten. Op woensdagavond 30 november aanstaande komen beide Ajax-ploegen in het veld. Ajax 1 doet dat in stadion "De Goffert" in Nijmegen, tegen NEC. Ajax 2 komt in De Meer in actie en de tegenstander van het tweede elftal is Dordrecht '90. De wedstrijd, die om acht uur 's avonds begint mag zich waarschijnlijk verheugen in een behoorlijke belangstelling. Het elftal, dat getraind en gecoachd wordt door Gerard van der Lem, overleefde de eerste ronde door zich in Groep 4 sa men met Go Ahead Eagles te plaatsen voor de vierde ronde. FC Zwolle en DOVO werden verslagen en de niet meer van belang voor kwalificatie zijnde wedstrijd tegen Go Ahead werd met gering verschil verloren. De volgende etappe bracht Ajax naar Rotterdam, waar Ex celsior met 3-0 kansloos werd gelaten. Op 30 november kan men met eigen ogen aanschouwen wat Ajax 2 in zijn mars heeft. Het team heeft kwaliteit ge- Nwankwo Kanu, de zeer be gaafde aanvallende midden velder van Ajax en mogelijk één van de spelers die het opnemen tegen Dordrecht ■90. Foto: Louis van de Vuurst Clyde Wijnhard, een vaste kracht van Ajax 2 die erva ring in de PTT-Telecompeti- tie heeft. Vorig jaar voetbal de Clyde op uitleenbasis voor FC Groningen. Terug gekeerd bij Ajax neemt hij het op woensdag 30 novem ber in de nationale Beker strijd op tegen Dordrecht '90. Foto: Louis van de Vuurst noeg om het ook Dordrecht '90 heel erg moeilijk te maken. En natuurlijk gaan de gedachten terug naar het seizoen 1987-1988, toen Ajax 2 (toen met onder anderen Marciano Vink, de gebroeders De Boer, Dennis Bergkamp, Frank Ver laat, Danny Hesp, Richard Sneekes en Lloyd Doesburg) ach tereenvolgens Sparta, FC Groningen en Volendam uitscha kelden. Een herhaling van dat knappe staaltje is zeer wel mogelijk en een bezoek aan Ajax 2-Dordrecht '90 is absoluut de moeite waard. Het geeft de supporters een prachtige gele genheid om de mengeling van jong talent en A-selectiespe lers te zien spelen en Gerard van der Lem zal, in samenwer king met Louis van Gaal, zeker een zo sterk mogelijke for matie binnen de lijnen brengen. De toegangsprijzen voor Ajax 2-Dordrecht '90 zijn als volgt: Zittribune middenvakken f20,00 Zittribune hoekvakken f 15,00 Staanplaatsen f 10,00

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 27