BEDANKT! kg w TANTE SIEN KICK OFF NR. 8 - 21 Maandag 1 november was het Ajax-spelershome het decor van de bekende Europa Cup-drukte. Vele journalisten waren aanwezig bij de persconferentie en deden hun reportage werk. Behalve veel aandacht voor de spelers, was er ook een warme en een beetje verdrietige belangstelling voor een da me. Die dame, Sien van Spellen (door velen "Tante" Sien ge noemd), is een bekend gezicht bij Ajax. Vele jaren bepaalde zij het reilen en zeilen van het spelershome en groeide in die rol uit tot een fenomeen. Tante Sien en Ajax, dat was een twee-eenheid. Talloze voetballers zag zij komen en gaan. En als weinig kanten kende Sien de charmes en de nukken van de spelers, die in het spelershome steeds kon den rekenen op de hartelijk heid en de verzorging van Sien. Sien is er, na zoveel jaren, mee gestopt. De weloverwo gen beslissing om het met haar man Joop lekker eens wat rustiger aan te gaan doen, wordt natuurlijk door iedereen gerespecteerd en begrepen, maar jammer is het wel. Want Sien van Spel len was vergroeid met Ajax. De liefde zal uiteraard altijd blijven, maar Sien zal niet meer elke dag klaar staan met de koffie, met de broodjes, een glaasje verse jus d'orange of met een heerlijk bord spaghet ti. Of met haar vriendelijke ontvangst. Haar opvolging ligt gelukkig in voortreffelijke handen. Jon- ny Dalmulder was al vele jaren de rechterhand van Sien en heeft bij de Ajacieden hetzelfde vertrouwen als haar voor gangster. Jon, die zal worden bijgestaan door Annemieke van Braam, Anja van Beek en stagiaire Rosita van Veen, staat er borg voor dat de gastvrijheid en de verzorging van de spelers en gasten in het spelershome optimaal blijft. De redactie van Kick Off, zo vaak vertroeteld door Sien van Spellen, wenst "Tante Sien" heel veel geluk en dankt de vrouw die het Ajax spelershome extra allure gaf, heel hartelijk voor de inzet en liefde waarmee zij werkte. Maar vooral zeggen wij: Tante Sien, tot ziens!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 20