WELKOM Voor de tweede keer in dit seizoen ontvangt Ajax een tegenstander in de Champions League, het prestigieuze toer nooi van de landskampioenen. Na de eerste drie wedstrijden, waarvan twee buitenshuis, staat onze club er goed voor in Groep D. Het "debuut" tegen Milan, op 14 september j.l. was een wed strijd waarover men het nu nog heeft. Uiteraard hoop ik dat de ontmoeting van hedenavond tegen Casino Salzburg wederom een wedstrijd va8t bijzondere kwaliteit wordt. Het is, na de eerdere ont moetingen in het UEFA Gup-toernooi van het seizoen 1992-1993 en de uitwedstrijd van veertien dagen geleden, voor de vier de keer dat wij de Oostenrijkers tegenko men. Wij hebben elkaar inmiddels goed leren kennen, en Ajax hoopt de gastvrije ontvangst in Wenen, waar het fraaie Ernst Happel-stadion het strijdtoneel was, op passende wijze te kunnen beantwoorden. Casino Salzburg is een relatief nieuw gezicht in het Europese topvoetbal, maar wij hebben kunnen zien dat de club naast ambitie ook kwaliteit en visie heeft, voor waarden om ook in de toekomst aan de weg te timmeren. Ik ben er van overtuigd dat het Olympisch Stadion vanavond weer een sfeervolle voetbaltempel zal zijn, waarin spanning en spelkwaliteit elkaar vinden. De Ajax-supporters zullen zich van hun beste kant laten zien en zich in alle opzichten goede ambassadeurs van onze vereniging tonen. Ook op dat gebied moetlAjax zich positief onderscheiden. Bij sportief supportersgedrag hoort, naast het onvoorwaardelijk aanmoedigen van de eigen ploeg, ook respect voor de tegenstander. Wanneer dat respect getoond wordt, laten de fans zich gelden als echte kampioenen, Ajax-waardig. Ik besluit met een warm woord van welkom aan onze gasten uit Oostenrijk. De spelers en de vertegenwoordigers van de club, alsook de supporters van Casino Salzburg, wens ik een prettig verblijf in Amsterdam, en een mooie/sportieve wedstrijd toe. Veel plezierl Michael van Praag Voorzitter AFC Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 5