roda jc supporterslijn 06.350.200.25 (75cpm) tie is ook de B-jeugd van Roda JC goed van start gegaan. Vanaf het begin werd de tegenstander vastgezet op de eigen helft. In de 6e minuut was de verdediging van Someren niet bij de les en Tim Zuidersma strafte dit af 1-0, in de 10e minuut was het eveneens Tim Zuidersma die ook 2-0 liet aantekenen. Someren ging nu meer de aanval zoeken en zodoende vielen er in de verdediging gaten die door Dave Beckers voor rust nog afge straft werden en scoorde 3-0. In de 2e helft verhoogde Roda JC, door goede individuele acties, de stand naar 6-0 door drie doelpunten van Bart Reijnders. Ruud Borjan en alweer Bart Reijnders ver hoogde de stand naar 8-0. 10 SEPTEMBER: Volharding BI - Roda JC BI 0-3 De toch al moeilijke uitwedstrijd tegen Volharding begon aftastend van beide kan ten. Na enkele kansen die onbenut bleven, kreeg Roda JC in de 16e minuut de verdien de voorsprong door een ingekopte voorzet en kwam van de schoen van Ruud Borjans en ingekopt werd door Bas Jacobs 0-1 De eerste 15 minuten van de 2e helft zette Volharding Roda JC voor op eigen helft. Daardoor vielen er gaten in de verdediging van Volharding die in de 68e en 74e minuut afgestraft werden door de treffers van Bart Reijnders 0-3. Volharding spelers lieten hun hoofden zak ken en gaven zich over. Roda JC mocht de laatste minuten rustig uitspelen en ging met 3 punten terug naar Kerkrade. C-JEUGD 10 SEPTEMBER: De Ster Cl - Roda JC Cl 1-0 De Roda JC spelers waren nog maar net op het veld aanwezig of ze keken al tegen een 1-0 achterstand aan. Reeds in de eerste minuut scoorde De Ster, daarna was het Roda JC dat de kansen creëerde maar er geen doelpunt uit kon maken. De Ster was in de eerste helft nog eenmaal gevaarlijk door een afstandschot dat echter via de onderkant van de lat terug kwam in het veld. In de tweede helft waren er kansen over en weer en in de laatste minuut kwam Marcel Canisius alleen voor de keeper, maar ook deze kans niet om te zetten in een doelpunt, want een gelijk spel was zeker verdiend geweest.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 31