RODA JC-2 overige teams roda jc supporterslijn 06.350.200.25 (75cpm) 24 AUGUSTUS 1994: (Amstel Cup) Sparta '18 - Roda JC 2 1-2 Roda JC trof in Sevenum een goed meespe lend team aan dat zeker niet onder deed voor de toekomstige profs uit Kerkrade. In de 22e minuut kwam Roda JC op een 0-1 voorsprong door een afstandschot van Rick Plum. Maar twee minuten later was de stand alweer gelijk 1-1 door een blunder in het centrum van de verdediging. In de tweede helft was het alweer Rick Plum, die de voorhoede liet zien hoe er ges coord moet worden. Van een afstand van ongeveer 25 meter van het doel schoot Rick Plum op het doel van Sparta' 18 en net voor de doelman er aan kon komen sprong hij op de grond en ging over de handen van een goed keepende doelman van Sparta' 18 en dat was tevens de eindstand 1-2. 5 SEPTEMBER 1994: Fortuna Sittard 2 - Roda JC 2 1-1 Roda JC startte hun eerste competitie wed strijd furieus, in de eerste minuut van de wedstrijd mocht Max Huiberts in buitenspel positie op rechts doorgaan en zijn voorzet op maat werd door Henry Heeren over geschoten. In de 14e minuut was het dan toch Roda JC dat op een 1-0 voorsprong kwam door een doelpunt van Arno Doomerink nadat zeker vier spelers de bal in het zestienmeter gebied heen en weer geschoven hadden. Nog geen minuut later schrok Raymond Voncken zo erg dat hij de kans die hij kreeg, nl. vrij voor Fortuna Sittard keeper Juffing, de bal naast het doel schoot. Tot en met de 34 minuut hadden zowel Fortuna Sittard als Roda JC nog diver se mogelijkheden om de stand op te voeren maar beide keepers staken in een goede vorm. Toch was het Fortuna Sittard dat in de 34 minuut de stand gelijk kon trekken met een goed opgezette aanval via rechtse die goed en hard werd ingeschoten door Pfennings 1-1. In de tweede helft had Roda JC binnen 4 minuten 5 opgelegde kansen maar zowel, Max Huiberts, Roy van den Heuvel als Henry Heeren miste deze opge legde kansen. Fortuna Sittard had daarna een overwicht maar ook Fortuna wist de kansen niet te benutten of de goed kepende Anton Scheutjens stond een doelpunt in de weg. Men mag gerust stellen dat Roda JC een punt verloren heeft. 9 SEPTEMBER (Amstel-Cup) SVN 1 - Roda JC 2 2-4 In deze bekerwedstrijd was Roda JC 2 in de eerste 20 minuten SVN de meerdere en dit resulteerde in de 18 minuut op een 0-1 voorsprong voor Roda JC na een voorzet van Maurice Graef scoorde Toon Eerlingen en twee minuten later was alweer een kom- binatie tussen Maurice Graef en Toon Eerlingen en laatste genoemde scoorde alweer fraai 0-2. Na deze voorsprong kwam SVN beter in de wedstrijd en een vrijetrap die goed genomen werd door Leon Cool van z'n 20 meter afstand schoot hij SVN naar 1-2. In de 27 minuut viel Roy van den Heuvel boven op een speler van SVN in het strafschopgebied en scheidsrechter Steyns legde de bal op de stip. Marco Hoenselaars miste echter vanaf 11 meter en liet de kans liggen om naast Roda JC te komen staan. In de tweede helft creëerde SVN zich diver se doelrijpe kansen die echter niet benut werden. Roda JC verprutste ook nog diver se kansen tot in de 82 minuut Ajah met het hoofd de bal pan klaar legde voor Maurice Graef die niet miste en de stand op 1-4 liet aantekenen. SVN maakte het Roda JC nog moeilijk in de laatste 8 minuten en Hensels scoorde ook nog 2-4 maar verder werd er niet meer gescoord. 25

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 27