GERT CLAESSENS weken waren. Veel ontspanning was er niet mee gemoeid. Dat het bij de eindafrekening toch in de goede plooi is gevallen, betekende een hele opluchting en tevens voldoening. Ik ben rotsvast in de handelwijze van mijn manager en de Brugse leiders blijven geloven. Ze hebben mijn vertrouwen allerminst beschaamd. Het is de logika zelve natuurlijk dat ik in de kortste keren iets in de plaats moet geven. Aan inzet en doorzettingsvermogen zal het me zeker niet ontbreken. Limburgers zijn er immers om bekend altijd tot het uiterste te willen knokken om hun doel te bereiken. Ik zal me desnoods dubbel plooien om te bewij zen dat Club Brugge en trainer Broos een goede keuze hebben gemaakt." „Na het vagevuur komt de hemel" „Dat ik alle eerder geciteerde klubs eigenlijk wandelen heb gestuurd, kan nauwelijks enige verwondering wekken. Als men een seizoen lang met Genk door het vagevuur is gestapt, moet er uiteraard niet lang nagedacht worden als zo'n voorstel ter tafel wordt gelegd. Anderzijds moet niemand mij duidelijk maken dat er meer dan het onderste uit de kan zal moeten gehaald worden om in de kortste keren een basisplaats af te dwingen. Van deze opdracht ben ik me ten zeerste bewust. Ik kom immers in een kern terecht waar op zijn minst acht internationalen huizen. Het is dus niet zo vanzelfsprekend deze jongens zo maar opzij te duwen. Mijn eerste streefdoel bestaat erin te bewijzen dat ik het waard ben bij Club onderdak te hebben gevonden. Eens dit voor mekaar is gebracht, kan er verder aan de weg getimmerd worden." JUANITO Brugse Metten 11

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 13