"Limburgers knokken er altijd voor" NIEUW IN OLYMPIA: GERT C^ESSENS Club heeft tijdens de voorbije transferperiode nieuw Limburgs bloed binnengehaald. De naam van Gert Claessens cirkuleerde al gerui me tijd in de Olympia-wandelgangen als mogelijke versterking voor het nieuwe sei zoen. In april kreeg dit stilaan vaste vorm, maar daadwerkelijke konkrete gesprekken waren er met de speler nog niet mee gemoeid. Blauw-zwart keek eerst nog even de kat uit de boom, want het naar tweede klasse gedegra- geerde Genk was aanvankelijk gulzig. ,,De dag komt wel dat we zullen toeslaan", liet direkteur-beheerder Antoine Vanhove zich tijdens een onbewaakt moment halfweg mei ontvallen. Het waren geen loze woorden, alhoewel Gert wel tot de laatste transferuren enorm veel bibbergeld diende te betalen. En dit in een periode waarin hij in het huwelijks bootje was getreden. De voldoening was ach teraf des te groter. Ook het feit dat Luc Beyens hem bij zijn afscheid van het Tyl Gyselinck- stadion de raad had gegeven volop in een wel slagen bij blauw-zwart te geloven, sterkte hem om er vanaf de eerste dag met de nodige zwier tegenaan te gaan. „Het waren moeilijke weken" „Eigenlijk heb ik me nooit echt zorgen moe ten maken over mijn verdere voetbaltoekomst nadat het vaststond dat Genk de val naar twee de klasse niet zou kunnen ontlopen. Afgezien van Club hebben achtereenvolgens SK Lommei, Antwerp FC, Cercle en SK Beveren naar mijn voorwaarden geïnformeeerd. Ik voelde me vereerd bij zoveel interesse. Het sterkte mijn overtuigingskracht dat de over stap naar Club wel voor mekaar zou komen. Enkel vernam ik via mijn manager Fernand Goyvaerts dat er veel geduld en zenuwachtig heid zou mee gepaard gaan vooraleer een 3- jarige overeenkomst kon ondertekend wor den." „Ik moet toegeven dat het moeilijke Brugse Metten 10

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 12