TJÖRVEN DE BRUL terechtgekomen. Het vormt een grootse uitda ging om me hierin waar te maken. Ik maak me sterk deze aanpassingsperiode in een mum van tijd onder de knie te zullen hebben. Het moet kunnen, want de kollektieve kracht van Club is een visitekaartje dat me destijds als buiten staander altijd het meest heeft aangesproken. Ik voelde me hier na enkele dagen al meteen thuis. Het zou bij Anderlecht, dat naar het schijnt ook voor mij belangstelling heeft betoond, ongetwijfeld anders verlopen zijn. Trouwens, had paars-wit werkelijk met kon- krete voorstellen voor de pinnen moeten komen, dan zou ik meteen bedankt hebben. Mijn vermoeden is groot dat ik in dit stramien nooit mijn draai zou gevonden hebben." „Het is een droom" „Bij Club moet dit normaliter wel lukken. De opvang die me hier op alle gebied al tijdens de eerste weken te beurt is gevallen, mag uitzon derlijk genoemd worden. In deze groep heb je meteen het gevoel er al jaren te spelen. Iedereen wordt op gelijke voet behandeld. Als buitenstaander heb ik er destijds al heel veel horen over spreken, maar nu ik het zelf mee maak, kan enkel maar beaamd worden dat het een droom is in deze vereninging te mogen voetballen. Er wordt door iedereen aan het zelfde touw getrokken. Voorts kan ik me niet van de indruk ontdoen dat ondanks de stijgen de konkurrentie er van enig egoïstisch gevoel geen spoor te bekennen valt." „Als voorstopper kom ik ongetwijfeld het meest tot mijn recht, al gaat mijn voorkeur meer naar een aanvallende rol uit. Waar de trainer me precies wil posteren, maakt in wezen weinig verschil uit. Deel kunnen uitma ken van deze kern ervaar ik al als een hele vol doening. Het is een eerste stap. De overige vul ik naarmate de weken en maanden verlopen wel zelf in. Men mag immers nog niet willen lopen vooraleer er degelijk kan gestapt wor den." JUANITO Brugse Metten 9

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 11