NIEUW IN OLYMPIA: TJÖRVEN DE BRUL "Blij dat ik een seizoentje heb gewacht" Enkele maanden vooraleer SC Lokeren als eer steklasser de tuimelperte naar tweede zou maken, kon men het talent van de toen 18-jari- ge De Brul in Olympia al bewonderen. De Daknam-ploeg verloor toen weliswaar van blauw-zwart, maar tezelfdertijd was het voor alle waarnemers duidelijk dat deze De Brul een knaap met voetbaltoekomst zou worden. Het ontging de Brugse bestuurslui alvast niet. Het resultaat is ondertussen gekend. Met een jaar tje uitstel heeft de Waaslander uiteindelijk toch voor een minstens vijfjarig Club-avon tuur gekozen. „Seizoentje op de tanden gebeten" „Inderdaad", komt Tjörven tussenbeide, „het heeft zowel voor Club als voor mezelf enige tijd gevergd om deze transaktie in een defini tieve plooi te leggen. Bij de start van het sei zoen 1993-'94 had ik al de kans om de over stap te maken. Ik vond het nog ietwat vroeg. Eerst wilde ik bij Lokeren nog echt mijn waar de etaleren en bovendien achtte ik het geraad- zamer een stapje verder te staan in mijn stu dies. Ik ben blij een seizoentje op de tanden te hebben gebeten. Een beslissing die ik na mijn voetballoopbaan zeker niet zal berouwen. Mijn tweede licentie die ik in oktober start, mag normaliter geen problemen meer opleve ren." „In een andere wereld terechtgekomen" 1 Ondertussen heeft Tjörven al een maandje Club Brugge achter de rug. Wat zijn de bevin dingen „Dat er op dit niveau alleszins meer dan een tandje moet bijgezet worden in ver gelijking met hetgeen bij Lokeren werd mee gemaakt. Ik ben in een totaal andere wereld Brugse Metten 8

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 10