5 maart 1994 Noordwijk - Ajax 30 juli 1994 Wij heten u van harte welkom op het sportpark aan de Duin wetering voor de ouverture van het seizoen '94 - '95. Met de wedstrijd tegen landskampioen Ajax is een voor de voet balvereniging Noordwijk hele belangrijke traditie weer in ere hersteld. Tot voor enkele jaren waren de duels tussen Noordwijk en Ajax misschien wel hèt sportieve hoogtepunt op de evenementenlijst van de plaatselijke V.V.V. Vele jaren lang speelde de twee kemphanen van vanmiddag op uitermate prettige wijze vriendschappelijke wedstrijden tegen elkaar. Wisselingen van de wacht op bestuurlijk niveau en het ons ontvallen van de rasechte Amsterdamse-Noordwijker Harry Blitz deden de kontakten tussen de beide verenigingen ech ter verwateren, maar aan het begin van het voor Noordwijk zo verwachtingsvolle seizoen kan de voetballiefhebber weer zijn hart ophalen bij misschien wel een hele aardige wed strijd. Natuurlijk, normaal gesproken is de ploeg van Louis van Gaal een maatje te groot voor het aanzienlijk vernieuwde Noordwijk. Toch zal er Ruud Bröring van alles aan gelegen zijn om met zijn Noordwijk een goede prestatie neer te zetten, want mede door zijn komst koestert een groot ge deelte van de Noordwijkse achterban nu al goede hoop voor de nabije toekomst. Het is aan Ruud Bröring en zijn man schappen op het veld te laten zien of dit gerechtvaar digd is. Bij Ajax ontbreken de W.K. gangers omdat zij tot aanstaande maandag van een welverdiende vakantie genieten. Maar ook een Ajax met spelers als Limanen, Silooy, van den Brom, Kreek, Davids, Oulida, Kanu en natuurlijk Finidi George is zeker tot heel veel in staat. v.v.NXnaviJK. uit tcc en strand verreten 1-J-lyJJ

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 3