WINNAARS VAN DE TRAINER Zelden was de Adelaarshorst zo snel uitverkocht als voor de wedstrijd van vanmiddag tegen Ajax. Dat zegt veel over Ajax, echter nog meer over ons publiek. Tegen Feyenoord en PSV is het stadion ook gezellig ge vuld, maar als Ajax op bezoek komt loopt het storm. Ajax staat voor aantrekkelijk voetbal, veel kwaliteit op alle posities in het team, snelheid, kracht en tactisch ver mogen. Herkenbaar. De Amsterdammers zijn weer in vorm gezien de afstraffing die het FC Twente bezorgde, 6-0. Go Ahead Eagles probeert ook, afgestemd op het aanwezige spelerspotentieel, herkenbaar, aanvallend voetbal te spelen. Vergelijken kan niet, daarvoor is het verschil in de begroting van beide ploegen te groot. In het seizoen dat nu ten einde loopt hebben ook wij veel positieve reacties ge kregen op onze spelopvatting. Ik moet er niet aan denken om de toeschouwers, die veel zuurverdiende centen neertellen om de wedstrijden te bezoeken, een negatieve speelwijze voor te schotelen. Dat zou men in Deventer ook niet pikken. Waarom vanmiddag alleen maar winnaars. Winnaars omdat alle aanwezigen, in welke hoedanigheid dan ook, zullen genieten van twee ploegen die willen voetballen. Die zich realiseren dat het produkt voetbal verkocht moet worden. Aanvallend, dus aantrekkelijk. Wij zullen zeker voor onze kansen gaan. Een stunt(je) zo aan het eind van een slopend seizoen is nooit weg. Wij zullen ons uiterste best doen onze seizoenkaarthouders ook voor het ko mende seizoen aan ons te binden. Het aantal seizoenkaarten van dit seizoen was al een record, vandaag kunnen wij een bijdrage leveren dat record het komende seizoen te verbeteren. Kortom, een vol stadion, twee aanvallend ingestelde teams, uitstekende scheidsrechter. Ongeacht de uitslag betekend dat alleen maar winnaars. Henk ten Cate, trainer-coach 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 4