DE VELDWERKERS AJAX MAGAZINE IS UIT een uitgebreide reporta ge over de C-junioren van Ajax. Trainer George Knobel blikt met opmerkelijke uit- p.* spraken terug op zijn korte f ftjO maar hevige Ajax-carrière. Xr/jF Het honderd pagina's dikke Ajax Magazine 6 ligt in de nr. 23 21 winkels en kost f 5,95. Ongemerkt maar steeds sneller komt het afscheid van een super-Ajacied dich terbij. Stefan Pettersson is bezig aan zijn laatste wed strijden in het Ajax-shirt en wat pak-weg een maand ge leden nog heel ver weg leek, ligt nu plotseling om de hoek. Natuurlijk laat Ajax het afscheid van de sympa thieke Zweed, die in 1988 Ajax kwam versterken, niet zomaar voorbij gaan. Samen met het publiek zal Ajax Ste fan Pettersson en zijn gezin op pasende wijze uitluiden. Maar tot aan de laatste schoten, kopstoten, sprints en balcontroles van Stefan gaan we daar nog even goed van genieten. Foto: Louis van de Vuurst In Engeland heet het de "groundstaff", in Nederland spreken we over het terreinpersoneel. Dat zijn de mannen die het veld onderhouden. Het hoofdveld van De Meer, één van de belangrijkste factoren van het Ajax-spel. Onder alle weer somstandigheden wil Ajax op een ideale grasmat voetballen en dat luktvaak, dankzij de inzet van hetterreinpersoneel dat dit jaar onder extreme omstandigheden moest werken. Re genval en vorst kon ze echter niet dwarsbomen, steeds kon er uitstekend gevoetbald worden in De Meer. Alleen twee we ken geleden was het terreinpersoneel in rouw gedompeld. De hevige regenval viel niette bekampen en met lede ogen moest men aanzien hoe het groene tapijt van De Meer onbe speelbaar was en de wedstrijd tegen NAC werd afgekeurd. Een lege Tweede Paasdag, een dag zonder voetbal. Maar de handen werden weer ineengeslagen, op naar de vol gende wedstrijd, op naar alweer een glanzend mooie mat. De veldwerkers van Ajax zetten weer hun beste beentje voor. Foto: Louis van de Vuurst Twee weken geleden ver scheen het nieuwe Ajax Ma gazine. In nummer 6, met op de cover technisch directeur Louis van Gaal, vindt u be halve een mega-interview met Van Gaal, ook een pos ter van "Talent van het Jaar 1993" Clarence Seedorf, een interview met Peter van Vos sen, een terugblik op de le gendarische wedstrijd Ajax- Benfica in Parijs, de mening van Michael van Praag en veel Ajax-nieuws vanuit de vereniging, zoals

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 21