Michels was here. STADION Een variatie op toenmalige krijtkrab- beis op de muur. Killdare was here werd er geschreven. Michels dus laatst nog hier. Nooit eerder in zijn carrière vertoonde zich de voormalige bonds coach zich op Varkenoord. Het feit, dat een van zijn Amerikaanse relaties - Bob Gansier - hem in Nederland opzocht, was aanleiding voor de gene raal een leuk voetbalarrangement voor het bezoek samen te stellen. Het werd zaterdag Feyenoord - Ajax voor de Coca Cola-competitie, en een dag later Vitesse - PSV. "Ik heb mijn auto, vrees ik ergens neerge zet waar het niet mocht", sprak de gene raal bij zijn binnenkomst in Feyenoords bestuurkamer. "Maakt niet uit", zei Herman van de Graaf. "Vandaag mag alles." Mich.els trof het; het was een pittige pot. Het team van de sportclub, vlijmscherp omdat de ploeg nog niet in veiligheid is, putte nog meer moti vatie uit het feit dat het team van de stichting Feyenoord eerder met nul drie klop kreeg van hetzelfde Ajax (waarvan twee uit een strafschop). Lang leefde de illusie, dat men het er beter zou afbrengen dan de doorgaans met meer talent uitgeruste boys van de stichting. Maar nee; nadat twee keer een opgelopen achterstand ongedaan werd gemaakt (doelpunten Peter de Graaf en Robby van der Voort) sprak Ajax toch met 2-3 het laatste woord. De sportclub Feyenoord won aansluitend met 0-2 van DWS (2 doelpunten van Barry Dubbeldeman) De stichting Feyenoord won met 3-4 bij AZ en kwam er met 0-4 nog genadig vanaf bij Ajax. Als gevolg van de overvloedige regenval van vrijdag op zaterdagnacht spoelden tijdens het week end van 19/20 maart van het wedstrijd programma van competitieleider Wim van der Waals. De uitslagen van dit week end houdt U van ons te goed. 22

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 24