Ci Goeiedag Voorbij De gewone clubs Stip op je hand Uit de vaas Vakbond STADION Uit het wedstrijdverslag van NAC - Feyenoord. Lex Muller in de bocht in het Algemeen Dagblad: "Feyenoord schakel de bij voortduring in een hoog tempo over op de aanval. Dankzij Trustfull, die zich met de allure van een Ajacied liet gel den." Uit de Telegraaf: "Mak verhuist naar Libanon. Het tamme leven van Jan Mak is voorbij." De voetbaltrainer staat voor een opvallen de overgang. Van het georganiseerde Zweden verhuist hij naar het arme en soms chaotische Libanon." John van den Brom in De Volkskrant: "Want hier hoeft een trainer niet meer te schaven aan de basistechniek van zijn spe lers. Dat is het grote verschil tussen Ajax en de gewone clubs. Klinkt dat arrogant? Nou, zo is het niet bedoeld, het is gewoon een vaststelling. Ik mag dan nu Ajacied zijn, een bluffertje zal ik nooit worden." John van Loen in het Rotterdams Dagblad op de vraag of hij nooit heeft overwogen een sportpsycholoog te bezoeken: "Bij FC Utrecht heb ik al eens met zo'n man gewerkt. Daar hadden we Peter Blitz. Kan van Hanegem ook nog over meepraten. Kreeg je een stip op je hand en dan moest je daarnaar blijven kijken. Je moest er van in een soort trance raken. Dat hoef ik alle maal niet. Daar zie ik geen heil in." Uit het wedstrijdverslag van Parma - Ajax in het Rotterdams Dagblad: "De tulpen uit Amsterdam kregen veertien dagen gele den al geen water meer. In Parma lieten ze hun koppies definitief hangen. Vernederd, weggehoond en geknakt uit de Europese vaas getrokken." Jan D.Swart in het Rotterdams Dagblad: "Ik las dat de vakbond van voetballers tegen de boete in opstand was gekomen. Dat bevestigt mijn vermoeden dat het om een gigantisch bedrag moest gaan, want onder de tienduizend gulden doet deze vakbond geen zaken. Het is de meest kapitalistische vakbond ter wereld." 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1994 | | pagina 21