EERSTE RONDE
TWEEDE RONDE
DERDE RONDE
VIERDE RONDE
KWARTFINALE
HALVE FINALE
1993-1994
Quick Boys - ACV
1-3
Excelsior (M) - IJsselmeervogels
1-2
FC Lisse - Appingedam
7-1
SC Genemuiden - AFC
0-5
SDVB - WHC*
6-2
ADO '20 - Huizen
3-4
Panningen - Achilles '29
2-4
SV Meerssen - De Treffers
1-2
Be Quick (Gr) - Halsteren
1-3
BW - TONEGIDO
1-5
IJsselmeervogels - Go Ahead Eagles*
1-2
Helmond Sport - Achilles '29
3-1
SDVB - SC Heerenveen
1-5
ADO Den Haag - ACV
5-2
SC Veendam - Lunteren
2-3
VW - Geldrop
5-3
FC Den Bosch - TONEGIDO
3-0
SC Heracles - Quick'20
2-0
Katwijk - Fortuna Sittard
2-5
Excelsior - Kozakken Boys
6-0
NEC - FC Lisse
2-1
AZ - Huizen
2-1
NAC - AFC
5-2
Emmen - FC Zwolle
2-0
Eindhoven - De Graafschap
1-2
RBC - FC Groningen
1-0
Cambuur Leeuwarden - Sparta
0-1
Halsteren - Dordrecht '90
0-2
De Treffers - Vitesse 2*
2-1
Holland** - TOP Oss*
3-3
Haarlem - Telstar*
1-2
KICK OFF
NR. 21 -27
Helmond Sport - Roda JC
1-0*
MW - Lunteren
5-3
De Graafschap - Vitesse
2-1
Heracles - Willem II**
0-0
Excelsior - Feyenoord
2-3
Telstar - Volendam
2-1
Ajax - SC Heerenveen
8-3
RKC-RBC
4-0
FC Utrecht - FC Den Bosch
2-3
NAC - VW
3-2
De Treffers - NEC
1-3
AZ - Fortuna Sittard
2-0
Go Ahead E. - ADO Den Haag
2-3
Sparta - PSV**
2-2
Holland - FC Twente
1-7
Dordrecht '90 - Emmen
6-2
na verlenging,** winnaar na strafschoppen
In de eerste ronde kwamen alleen amateurclubs in actie; de eerste'
divisieclubs en de onderste acht van de Eredivisiestand van vorig
seizoen volgden in de tweede ronde; de beste tien betaalde clubs
van vorig jaar werden vrijgesteld tot de derde ronde. De finale
wordt traditiegetrouw gespeeld voor Hemelvaartsdag (12 mei) in
het Stadion Feyenoord in Rotterdam.
Eén van de grote mannen
van de Bekerfinale van het
afgelopen seizoen in
beeld: Edgar Davids neemt
met de Bekermedaille in
zijn vuist afscheid van het
publiek na de met 6-2 van
Heerenveen gewonnen Be
kerfinale.
Dordrecht '90 - Feyenoord
0-2
RKC - Telstar
2-1
ADO Den Haag - MW
5-1
PSV-Willem II
2-1
Helmond Sport - FC Den Bosch
1-0
NAC-AZ
3-2
Ajax - FC Twente
4-1
NEC - De Graafschap
2-0
Ajax - Helmond Sport
7-1
ADO Den Haag - NEC
1-3
RKC - Feyenoord
2-4
NAC - PSV
0-1 n.v.
Ajax - NEC
NAC - Feyenoord