MET HET OOG OP MORGEN 5 X IM 1 ■f J Ajax bezig MARTIJN REUSER debuut Ajax 1: Ajax - Besiktas. Toen ik werd opgeroe pen hield ik er natuurlijk rekening mee dat ik zou kun nen spelen. Op de bank zaten Dick van Burik en Sonny Si- looy, verdedigers, die in een thuiswedstrijd normaal ge sproken niet zo snel zouden worden ingezet links of rechtsbenig: oorspronkelijk rechts maar ik kan met links ook goed uit de voeten merk schoenen: Lotto schoenmaat: 42 1/2 eerste trainer: dat was bij de F-junioren, een vrouw, Monique Schulte, die trainer-begeleidster was favoriete voetballer: Hristo Stoitskov, omdat hij grillig en agressief is, een mannetje met een speciale houding in het veld, dat spreekt mij wel aan favoriete nummer 10: Dennis Bergkamp, zoveel voet ballers op die positie zijn er trouwens niet. Ajax en Barce lona, daarmee houdt het op topniveau zo'n beetje op mooiste ervaring: het debuut tegen Besiktas, toen ik moest invallen praatte ik op mezelf in tijdens de war- ming-up dat het goed moest gaan. Ik was niet zenuwach tig en het ging ook goed! slechtste ervaring: Vorig jaar speelde ik in de A 1 hart stikke goed maar in de eerste wedstrijd in het tweede elf tal als invaller, tegen Bayer Leverkusen, trapte ik iemand na. Vreselijk stom, ik kreeg rood en daardoor speelde ik zowat een maand niet. Sindsdien ben ik rustiger beste eigenschap: ik ben brutaal, maar dan in de goede zin van het woord slechtste eigenschap: ik kon mijn mond nooit houden, een familie-trekje geloof ik, maar dat is er na die slechte ervaring tegen Leverkusen een beetje vanaf richtpunt voor de toekomst: heb ik niet, lekker voet ballen en dan zien we het wel droomt van: ik droom niet favoriete kleur: zwart favoriete dub: Rood Wit A, die band blijft altijd lievelingseten: een Vietnamese loempia op de markt hobbies: basketbal en tennis, maar veel tijd om iets an ders te doen is er niet laatste film: maakte geen indruk op me, ik zag hem in de spelersbus en was door onze trainer meegenomen hekel aan: arrogante mensen wakker te maken voor: voetbal op vakantie: dit jaar ben ik niet geweest, ook al omdat ik met het Nederlands jeugdelftal op het EK in Engeland moest spelen mooiste beweging: dat is niet een truc of zo, maar het goede moment kiezen om diep te gaan bos rozen: voor mijn moedertje beste vriend: in het voetbal is het moeilijk om een beste vriend te hebben, iedereen gaat toch zijn eigen weg. Ik kan bij Ajax bij voorbeeld goed opschieten met Juan Viedma. Buiten het voetbal zijn mijn beste vrienden Ray mond der Meer en Bas Hillecamp uitslag Ajax - Heerenveen: Ik denk dat Ajax met 4-2 wint In de selectie van Ajax 1 dook hij al een aantal keren op, maar de vaste werkplek van Martijn Reuser in De Meer is nog steeds het tweede elftal. De talentvolle en niet zijn op mondje gevallen middenvelder van Ajax stelt zich in onderstaand profiel aan u voor. naam: Martijn Franciscus Reuser geboren: 1 februari 1975 te Amsterdam woonachtig: Purmerend lengte: 1.75 m gewicht: 72 kg opleiding: MAVO en de Middelbare Detailhandel School, waar ik nu in de tweede klas zit. eerste club: Rood Wit A bij Ajax sinds:1989, ik ben nu aan mijn vijfde seizoen bij contract: vanaf juli 1993 I positie: ik heb bij Ajax op bijna elke plaats in het elftal y I gestaan. Je kan het zo gek niet noemen: linksbuiten, f i I rechtsback, alle plaatsen op het middenveld, spits I favoriete positie: het liefst speel ik achter de spitsen I KICK OFF NR. 11-11 I

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1993 | | pagina 11