RONALD SPELBOS 1 Ik wil vandaag, voordat ik iets over onze tegenstander zeg, beginnen met de kreet "Spelbos yo army". Toen ik deze yel voor de eerste keer hoorde dacht ik: "Wat zeggen ze nou eigenlijk?". Bij navraag kwam ik erachter dat er werd gezongen: "Ronald Spelbos Yellow Army", ofwel "Ronald Spelbos gele leger". Er zijn veel misverstanden over deze yel, daarvandaan dat ik er toch een keer aan dacht aan besteed. Het gele leger, waaronder ik niet al leen het elftal versta maar uiteraard ook het suppor terslegioen. Wanneer deze kreet door het stadion galmt, dan ben ik altijd met de wed strijd bezig. Ik zal eerlijk zeg gen dat het me veel plezier doet. Ik ben weliswaar niet het type a la Kistemaker of Barry Hughes die met hun armen beginnen te zwaaien, maar het geeft me een heer lijk gevoel, om zoveel sfeer tijdens onze wedstrijden te zien en te horen. Ik hoop dan ook dat ik het nog lang zal mogen horen. Dan gaan we over tot de orde van de dag en dat is de wed strijd tegen Ajax. Voor mij toch «p 1 een speciaal tintje, omdat ik er zelf vier fantastische jaren heb beleefd. Van die tijd zijn er nog een paar over, te we ten Stanley Menzo, Sonny Silooy, Danny Blind, Frank Rijkaard, fysiotherapeut Pim van Dord, materiaalman Sjaak Wolffs en assistent-trai ner Bobby Harms. Na de toch teleurstellende wedstrijd van vorige week tegen Willem II hoop ik dat we vandaag weer alles goed op een rijtje heb ben om Ajax vandaag op een goede manier te bestrijden. Het zal uiteraard niet makke lijk worden, maar ik denk dat vandaag alle ingredinten aan wezig zullen zijn om er een fantastische avond van te ma ken. Wat Ajax betreft hoef ik niet verder uit te wijden over deze club, omdat ze genoeg be kend zijn. Het blijft een fan tastische club. Ik hoop dat we eenieder weer tevreden kun nen stellen en er gezamenlijk weer een heerlijk "Avondje NAC" van maken. Wij zullen er alles aan doen en met de steun van de "Yellow Army" moet dat lukken. NAC Fuji Corner Jaargang 2 nr.7 30 oktober 1993 Naam: Noad Advendo Combinatie Opgericht: 19 september 1912 Clubkleuren: geel-zwart Stadion: N.A.C.-stadion (aan de Beatrixstraat) Capaciteit: 12.750 toeschouwers Landskampioen: 1x 1921 Kampioen 1e klasse: 1919, 1921, 1922, 1924, 1925, 1927, 1936, 1946, 1955 K.N.V.B.-Beker: 1x winnaar 1973 3x verliezend finalist 61-67-74 Europacup: 2x deelnemer, 6 wedstr Voorzitter: J. Peek Secretaris: T. van der Meer Penningmeester: J. Schonk Algemeen manager: M. Vreijsen Trainer/coach: R. Spelbos Assistent trainer: T. Carton Technisch coördinator: J. Jansen Secretariaat: N. Brouwers Correspondentieadres: Postbus 3356, 4800 DJ Breda Tel: 076-214500 Fax: 076-211975 Shirtsponsor: Fujifilm Nederland B.V. R. Spelbos Trainer/coach Redactie: Cees van Gurp John de Leeuw Rob Lemmens Marco Magielse Martien Vreijsen Druk: Grafische Groep Zuid Nederland bv

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1993 | | pagina 3