SPONSORS 27 Hoofdsponsor: Fujifilm Nederland b.v. Autosponsor: Lease Fleet Management Groep Hoofdsponsor voetbalschool: Gebr. Kin installatiebedrijf b.v. Shirtsponspors Opleidingen: Bloks verzekeringen Beltona Sportswear Hoofdsponsor Goalmaster: Brecon systeemwanden b.v. Subsponsors: Koninklijke Begemann Groep n.v. Beljaars Party Service b.v. Breda Transport b.v. Kon. Drukkerij Broese Peereboom Car Systems Breda b.v. Arjan van Dijk Groep b.v. A. van Dooren en Zn. Isolatie b.v. Dubbelman Container Transporten EBARA r.v.s. Standaardpompen Galvanitas b.v. Gamko b.v. Grafische Groep Zuid-Nederland Holland Casino Breda Hofbouwmij b.v. Hulsbosch b.v. IGB Holding n.v. Interpolis n.v. ISPC Ket. Marine Technic Services b.v. Mastum Dakbedekkingen Breda b.v. Meeüs Holding b.v. Aannemersbedrijf Nooijens b.v. OAD Sportreizen Oranjeboom Bierbrouwerij b.v. Rabobank Breda V.O.F. den Ridder Roma Nederland b.v. Rüttchen Groep VA-BOG Nederland b.v. Varel Security Brabant b.v. Veem en Overslagbedrijf Breda b.v. Zorgverzekeraar VGZ u.a. Vriens Holding b.v. Wanzl Winkelinterieurs b.v. Hoofdsupplier: Beltona Sportswear Subsuppliers: A.B.I. Warmtetechniek b.v. Aket Babyliss Nyhar b.v. Ouborg Beheer Drukkerij Blom-Jeuken b.v. Bobo Promotions Cugla b.v. Bouwstoffen Deloitte Touche Efcom Advertising b.v. Elshout b.v. Flair Plastics b.v. Gatorade Kin Machinebouw Rijen b.v. Liebreks Schilderwerken b.v. Frans Luijken Reklame Pierre de Jonge Automaten b.v. Stersponsors: Van Aart, Verboon Van Valderen Aartsen Fruit ABN-AMRO Actual Broadcast Productions Uitgeverij Adrem b.v. AGPO b.v. Aliso Dakprodukten b.v. Arsibel Auto Centrum Oosterhout Baby Meubelparadijs Breda b.v. Backx Raban Coiffures Indonesisch Restaurant Bali Banque de Suez Nederland n.v. V.d. Berg verhuizingen b.v. De Boer, Storimans partners La Bohème b.v. Lunchroom De Bongerd Bouwbedrijf Boot b.v. Leendert van den Born b.v. Betonbedrijf Gebr. Bosma Van Boxtel Schilderwerken b.v. Brabers/Rutten Groep Registeracc. en Belastingadviseurs BRC Europa b.v. Bredase Autoshop Bredase Bouwmaterialenhandel b.v. Bredase Leesportefeuille Service Broeders Transport b.v. Bucas Installatiebedrijven b.v. Buckens-Mol Bouwkombinatie b.v. Bumaco Dakbedekkingen Casse Croute Commpas Reclamemakers The Communication Company b.v. Computershop Breda b.v. Coopers Lybrand Credit Lyonnais Bank Ned. n.v. Breda Croon Elektrotechniek b.v. Data documents Datamex Breda b.v. Delta Breda v.o.f. Café-zaal Dennelucht Van Dijnsen Installatiewerken b.v. Direct Systemen b.v. Dycore Systems b.v. Fiscaal Juridisch Adviesburo Fievèz Bouwburo Floren b.v. Gabriels b.v. Van Gansewinkel b.v. Van Gastel en Hoekstra - N.C.K. Van Geel Installatiebedrijf b.v. De Gezonde Tafel Giema Acquisitie Van Gooi Speekenbrink Gebr. Graaumans b.v. G S Project b.v. Hadeté Gereedschappen Breda Van Halderen Oosterhout b.v. Van Haperen dakbedekkingen Heijmans Bouw HIG b.v. Hippisch Centrum Breda Hoefnagel Machinefabriek b.v. Holleman b.v. J. Hoogveldt b.v. I.N.G. Bank IRA verkoopmij b.v. Mr. A.P.M. Jacobs b.v. Jacobs Elektro b.v. Van der Jagt, Van Amerongen Van der Meer Jasto Uitzendburo b.v. B.V. Aannemingsbedrijf JMB Hotel Brasserie De Keijser Koeltechnisch Bureau Brabant b.v. KPMG Breda accountants F. van Lanschot Bankiers n.v. L B Leather b.v. G. Leijs en Zn. Gereedschappen b.v. Otto Lenselink Wijnimport b.v. Libbenga b.v. Staalbouw Mr. C.G.M. Liesker b.v. Ligne Reclamemakers Fa. C. Lips Zn. Sportshop Ton Lokhoff b.v. Loijens Volkmaars Belastingadviseurs Lymbouw b.v. Matrax Nederland b.v. De Meeuw handelsonderneming Metaal Industrie Service Fijnaart b.v. Meuviro b.v. Migra O.G. b.v. Tuincentrum Groenrijk de Moeren Hoefsmederij Frank Mol Bouwbedrijf P. Moll b.v. Monseurs Zn. Gebr. De Mooy b.v. V.d. Mosselaar Van Loon N.A.C. Supportersvereniging Nauta Dutilh Nederlof Scheepsbouw b.v. Nijkamp Breda b.v. Accountantsmaatschap Van Oers Oonincx Wegenbouw b.v. A. Den Ouden Party Service Horecabedrijven b.v. Paardekooper Hoffman Panache Luc Peek Reklame-Fotografen J. van Pelt Schoonmaakbedrijf b.v. Pintomij Planconsult Vastgoed b.v. Leo van der Pluym Schoenenmode PNEM Breda PTT Telecom Breda Rabobank Ginneken Rasenberg Aannemersbedrijf b.v. Rasenberg Auto's Rasenberg Beheer b.v. Renault/Janssens Breda b.v. Rillstab Beheer Rillstab Nederland Rino Haarmode Rioned Roantex Rooftop Dakbedekking Administratiekantoor De Roosberg Kwaliteitsvishandel de Ruiter b.v. Schonck Makelaardij Seuters b.v. Smeets Eieren b.v. Sportkrant Sprangers Beheer b.v. Gilze Stekelenburg Schade Onderzoek Bureau Stoof Assurantiën Teletronica b.v. Tence Uitzendbureau P. van Tilburg-Bastianen Groep Van Tooren Vastgoed b.v. Uconed b.v. UP Reklame Vandra Golfkarton Vebroo b.v. Not. Vercauteren Van der Made W.J. Verduijn b.v. Vision Buitenreclame b.v. VK Reclame en Marketing Cees Voeten handelsmij b.v. - in- verkoop gebr. bestr. mat. E. Wagemakers Grond- en Transportbedr. V.d. Watering Zn. b.v. A.G. van der Westen b.v. Wijers Meubelen Breda b.v. Witlox VCS Wivon Schoorsteenveegbedrijf De Zon Gebouwenservice b.v.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1993 | | pagina 29