fuPPOÜ-TEfCfCLUk MW Maastricht Sphinx MW programma MVV Bezoek uitwedstrijden Zoals u in het vorige bulletin kon lezen, zal de supportersclub dit seizoen meer aandacht gaan besteden aan het bezoek van uitwedstrijden. Hoewel de suppor tersclub ook een busreis wilde organise ren naar MW's eerste uitwedstrijd in Til burg, ging deze reis wegens gebrek aan belangstelling niet door. Desondanks ble ken vele MW-supporters de reis op eigen gelegenheid ondernomen te hebben. De supportersclub streeft erna de suppor ters zo veel mogelijk in de gelegenheid te stellen met de supportersclub mee naar uitwedstrijden te reizen en MW natuur lijk ook buiten Maastricht zoveel mogelijk te steunen. Het bestuur van de supportersclub en de activiteitencommissie werken inmiddels hard aan een draaiboek om dit plan te laten slagen. Enkele afspraken zijn al gemaakt. Zo kunnen in de toekomst alléén nog leden mee met de supportersclub en zal er een busreglement komen. Boven dien wil de supportersclub haar leden tij dig laten weten of er een reis georgani seerd gaat worden, wanneer men zich kan aanmelden, de kosten, vertrektijden en andere belangrijke zaken. Als deze zaken goed geregeld zijn, is het slagen van de busreizen nog slechts afhankelijk van de belangstelling van de leden. Hoewel de supportersclub ervan overtuigd is, dat er voldoende belangstelling bestaat, is het vreemd, dat de busreis naar Willem II geen doorgang kon vinden. Wat weerhoudt de mensen ervan om per bus mee te reizen! Welke wedstrijden wil men eventueel bezoeken? Enquete moet uitkomst bieden Dat zijn slechts enkele vragen uit de enquete, die de supportersclub onlangs onder haar leden verspreidde. De enquete is bedoeld om een beter inzicht te krijgen in de wensen van de leden, voor wat betreft het bezoeken van uitwestrijden. Heeft u de enquete niet gekregen, haal dan een formulier bij onze winkel en bezorg het zo spoedig mogelijk terug. Met de supportersclub naar PSV-MW Woensdag 8 september treedt MW in eindhoven aan tegen PSV. Bij voldoende belangstelling zal de supportersclub een bus naar Eindhoven laten rijden. De kos ten bedragen 15,-. Belangstellenden kun nen zich a.s. zaterdag zowel voor aanvang als na afloop van MW-Vitesse aanmelden bij de winkel van de supportersclub. Dan wordt tevens de vertrektijd bekend gemaakt. 16

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1993 | | pagina 18