Sapportersdroom Scheidsrechter Mascotte AANMELDINGSBON SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT POSTBUS 7057 3430 JB NIEUWEGEIN Beste sportvrienden en leden van de supportersclub FC Utrecht. Al ruim twee jaar hebben jullie berich ten gehoord of gelezen over de plan nen van het bestuur van de suppor tersclub FC Utrecht over vak F en een groter supportershome. Een eigen vak voor leden van de suppor tersclub FC Utrecht aan de eens zo beroemde Bunnik-side, precies boven jullie eigen supportershome. Dankzij de medewerking van het bestuur van FC Utrecht, de DSR en de politie wordt dit eigen vak met ingang van het nieuwe seizoen (93- (94) nu werkelijkheid. Reeds voor 170,- kunnen jullie een seizoenkaart voor vak F kopen. In deze 170,- zit de contributie voor het lidmaatschap van de supporters club inbegrepen. Verder zitten er veel voordelen aan een seizoenkaart voor vak F plus lidmaatschap van de suportersclub FC Utrecht. De voorde len van het lidmaatschap plus sei zoenkaart voor vak F zetten wij op een rijtje. Je kunt je (supporters) ei kwijt in je eigen gezellige verbouwde en ver grote supportershome. Je hebt een eigen zitplaats in vak F. Geen wachttijden meer om naar het supportershome te komen. Vak F is geheel in beheer van de supportersclub FC Utrecht. Je bent altijd verzekerd van een losse kaart voor bekerwedstrijden, Europacup wedstrijden en overige vriendschappelijke wedstrijden. Tijdens de rust is het supporters home vanuit vak F gemakkelijk bereikbaar voor een hapje of een drankje. Je hebt geen last meer van contai ners of dichte hekken. Je ontvangt vier keer per seizoen het blad van de supportersvereni ging Forza, een blad van, voor en door supporters. Je kunt deelnemen aan bingo avonden, klaverjasavonden en feestavonden. In het supportershome gelden populaire prijzen voor drank en eten. '*~Je krijgt hier het laatste nieuws over FC Utrecht en zijn suppor tersclub. Je kunt mede de speler van het jaar kiezen. De arbiter van de titanenstrijd tussen FC Utrecht en Ajax zal vanmiddag onder leiding staan van Dick Jol. Dick Jol is één van de weinige ex-profes sionele voetballers die ook als arbiter het betaalde voetbal heeft gehaald. Als voetballer kwam Jol onder meer in actie voor SVV, Berchem Sport, KV Kortrijk en het Nederlands amateur elftal. Uiteraard zijn er ook regeiementen aan dit unieke eigen supportersvak verbonden, zoals: Het supportershome is tien minu ten na het begin van de wedstrijd van buitenaf niet meer toeganke lijk. Het is absoluut niet toegestaan om glaswerk vanuit het suppor tershome mee het stadion in te nemen. De mascotte van heden middag is Larry de Smet. Larry is actief in de E-junioren van top-amateur- club Holland. De favoriete positie van deze tienjarige FC Utrecht supporter is linksback. Hij zal van middag dus de verrichtingen van de beide linkerverdedigers met extra aandacht volgen. Wij hopen in ieder geval dat hij deze voor hem bijzondere dag nooit meer zal vergeten. Opmerkelijk is dat de geboren Scheveninger in zijn actieve jaren als voetballer niet bepaald als een 'liever dje' bekend stond. Zodra de toenmali ge bonkige spits binnen de krijtlijnen verscheen, lag hij regelmatig in de clinch met de man in het zwart. "Dat kan ik beter",moet hij toendertijd gedacht hebben. Toegang tot van F is er alleen van uit het supportershome en het hek vak F blijft dicht. w Wangedrag wordt absoluut niet getolereerd, uitsluiting volgt. Voorwerpen, die wanorde veroor zaken mogen niet meegenomen worden. Kaartcontrole is volledig in handen van de suppoosten van FC Utrecht. Ja, ik wil een seizoenkaart voor vak F voor 170,- inclusief lidmaad- schap van de supportersclub voor het seizoen 1993-1994. 15- en 16 jarige betalen slechts 100,- inclusief lidmaatschap. NAAM ADRES POSTCODE WOONPLAATS GEBOORTEDATUM Deze bon kunt u insturen naar: 14

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1993 | | pagina 14