DRIEL RKSV DRIEL - AFC AJAX noodzakelijk om met name spierbles sures te voorkomen. Andere blessures vind ik niet zo'n punt, die zijn inherent aan het voetbal." Heb je ooit de ambitie gehad trainer te worden in het betaalde voetbal Eigenlijk niet. Dat is waarschijnlijk ook de reden dat ik niet ben toegelaten tot de cursus oefen- meester I. Ik denk trouwens dat mijn leeftijd daar ook wel eens een rol bij zou kunnen heb ben gespeeld.Bovendien heb ik een leuke baan. Voetbal is voor mij in de eer ste plaats liefhebberij. Wat ik belangrijk vind is een goede ver eniging met een goede opbouw. Het eindniveau is natuurlijk belangrijk maar niet ten koste van alles. Ik ben dan ook tegenstander van het betalen van spelers. Clubs ronselen soms openlijk in de krant jeugdspelers omdat ze geen eigen oplei ding hebben. Eigenlijk absurd dat de KNVB daar niets tegen doet Als je dat zo zegt, is het voor Driel dan wel mogelijk hoger te spelen dan de vierde klasse Een dorp als Driel moet best een derde-klasser op de been kunnen hou den. Het verleden heeft dat bewezen. Ook toen Driel nog in de tweede klas voetbalde was het een pure amateur club. Natuurlijk moet er voldoende aan was en doorstroming zijn. In het verleden is daarin kennelijk iets misgegaan maar ik ben er van overtuigd dat het met die aansluitinq weer qoed komt Wat is de doelstelling voor het komen de seizoen Ons streven is gericht op het kam pioenschap of in ieder geval spelen om promotie. Hoe hoger je speelt, en dat geldt ook voor Driel, hoe gemakkelijker je kunt voetballen. Dat is trouwens meermalen bewezen. Ik ga er van uit dat we komend seizoen zeker 5 punten meer kunnen halen maar dat hangt mede af van de spelersgroep Wat vind je van Louis van Gaal "Hij is een man die zegt wat hij denkt in een positie waarin hij dat kennelijk kan doen. In het begin keek men daar vreemd tegen aan. Misschien vanwege zijn sterke eigen mening en uitgesproken visie op voetbal. Ik kan me wel vinden in zijn ideeen." Heb je nog een tip voor hem "Laat hij mij er maar een geven." 14

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1993 | | pagina 15