Muntendam GROENTEN EN FRUIT Dracht 92 - Tel. 22381 - Heerenveen 31 BEKERFINALE 1993 AJAX - HEERENVEEN Jonk heel goed. 't Zijn hele fijne mensen. Ja, hij zal slagen bij Inter Milan. Van Bergkamp weet ik het niet zeker. Vandaag schiet Wim er één binnen en geeft er twee op een presenteer blaadje. Uitslag: 4-0". Naam: Tarek Oulida Geboren: 19-01-1974 Volgens de heer Schreuder Goedheijt, Schinkelstraat 1„Het spijt me, maar die speler ken ik niet. U zult een ander moeten vragen". Naam: Dennis Bergkamp Geboren: 10-05-1969 Volgens de heer Liere, Kouwenoord 672: „Ja god eh, een prikkelende stijl hè en technisch erg goed. Ik vermoed alleen wel dat er iemand achter hem moet spelen die hem moet voeren. Zijn lobjes vind ik fantastisch, maar daar staat hij ook om bekend. Buiten het veld komt hij ook als persoon erg aardig op mij over. Wel jammer dat hij naar het buitenland gaat, ik vind het sowieso jammer als er voetballers naar het buitenland gaan". Naam: Edgar Davids Geboren: 13-03-1973 Volgens de heer Kessels, Nieuwedammerdijk 481„Een grote belofte. Vooral de Europa Cup wedstrijden van vorig jaar en dit jaar staan me bij, waarin hij belangrijke doelpunten maakte. Hij heeft een zwakkere periode gehad, maar is er weer helemaal bovenop en speelt de laatste wedstrijden weer goed. Nee, een hele opvallende voetballer, zeker nu we zoveel mensen ver liezen aan het buitenland is hij echt nog een speler om naar uit te kijken". Naam: Mare Overmars Geboren: 29-03-1973 Volgens Edwin van Roadrunner Records: „Mag ik eerst even kwijt, dat ik van harte hoop dat Heerenveen vandaag wint. Ajax is niet mijn club. Van Overmars weet ik dat hij vreselijk snel is. Zijn bijnaam? Mij niet bekend". Naam: Stefan Pettersson Geboren: 22-03-1963 Volgens de heer Van Zweden, Klarenburg 277: „Sorry, ik weet dat Ajax in Amsterdam huis vest, maar daarmee is alles gezegd".

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1993 | | pagina 31