KICK OFF NR. 5- PAG.11 FELICITATIES Onder leiding van trainer Bob Haarms vecht Johnny Hansen zich naar herstel. Bloed, zweet en tranen wor den er op het trainingsveld geplengd voor een plaats in het Ajax elftal. Foto: Louis van de lZuurst steun gehad. Ik had echt het gevoel dat Ajax achter mij stond. Het grootste pro bleem in al die maanden was de onzekerheid. De on zekerheid of je ooit nog eens komt te voetballen. Ik ben drie, vier, vijf keer weer opnieuw begonnen met een trainingsopbouw en elke keer ging het slecht. Dan vraag je jezelf af of het ooit weer goed met je komt, of je weer zal kunnen spelen. Dat zou verschrikkelijk zijn, want ik heb alles op het voetbal gezet. De twijfel of het allemaal weer in orde zou komen, dat was het erg ste. Fijne geluiden uit De Meer, waar het grijze weer niet op weegt tegen de heldere kleur van Johnny Hansen's balcon tact. Voor hem gloort het licht! Ben Tornato Hoe heb jij het vorig seizoen het winnen van de UEFA- Cup meegemaakt? Hansen: "Voor mij was dat natuurlijk heel anders. Je voelt niet echt dat jij hem ook gewonnen hebt en dat hèb je ook niet. Maar het was heel goed om er bij de finalewedstrijden wel bij te zijn. En toen na afloop van de thuiswedstrijd tegen Tori no de spelers mij ook felici teerden was dat toch een heel mooi en heel belangrijk moment. Het gaf mij het ge voel er toch een beetje bij te horen. Wat is op dit moment jou streven? Johnny Hansen: "In de eer ste plaats moet ik weer aan voetballen toekomen. Ik ben er nu meer dan een jaar uit geweest, dus zal het niet makkelijk zijn om het juiste ritme weer op te pakken. Het is ook niet makkelijk om snel weer helemaal klaar te zijn voor het eerste elftal. Daar denk ik op dit moment ook nog niet aan. Op dit moment is het niet zo belangrijk of ik over twee of over vier maanden volledig speelklaar ben voor het eerste. Eerst moet ik wennen aan het spelen van wedstrijden, ritme op doen. En, ik moet niet te vroeg juichen, niet forceren, dat heb ik ook geleerd. Maar ik zie het zitten, het gaat de goe de kant op.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1992 | | pagina 11