m Met het EK nog maar net achter ons en het nieuwe voetbalseizoen in het verschiet, is het Internationaal Voetbaltoernooi Amsterdam een leuk en sportief tussen doortje. Maat let wel, het is een tussendoortje van grote klasse! De Stichting Internationaal Voetbaltoernooi Amsterdam houdt ons deze zomer wederom in de ban van het voet ballen met het toernooi '717'. Ook nu is er weer sprake van een voortreffelijke bezetting, zoals gebruikelijk bij dit toernooi. Clubs van internationale klasse zullen het tegen elkaar opnemen. Ajax en PSV zullen tesamen met hun tegenstanders AS Roma en Borussia Dortmund weer voor de nodige spanning zorgen en het publiek in het Olympisch Sta dion twee sportieve en genoeglijke dagen bezorgen. De Burgemeester (E. van Thijn) De editie 717 van de Stichting Internationaal Voetbal toernooi Amsterdam mag zonder enige twijfel een eve nement van hoge kwaliteit worden genoemd. PSV, kam pioen van Nederland, en Ajax winnaar van de UEFA- Cup, moeten het opnemen tegen AS Roma, gekwali ficeerd voor het komende UEFA-Cup toernooi en Bo russia Dortmund, als tweede geëindigd in de Bundesli- ga met een zelfde aantal punten maar een slechter doel saldo als kampioen Stuttgart en op grond daarvan ook deelnemer aan het UEFA-Cup toernooi 1992 - '93. Met deze bezetting zet de Stichting de traditie voort het publiek voor de aanvang van de nationale competitie een toernooi aan te bieden dat in Europa niet kan wor den geëvenaard. Voor Ajax en PSV is 717 opnieuw een uitdaging om te tonen, dat Nederlandse clubs zich met de besten kunnen meten. Ik verwacht, dat er in het Olympisch Stadion boeiende wedstrijden te zien zullen zijn. Als voorzitter van de Stichting Internationaal Voetbaltoernooi Amsterdam heet ik u allen van harte welkom in het Olympisch Stadion voor het toernooi 717 in de reeks van 700-toernooien, die in 1975 van start ging. Met de deelnemers Ajax, PSV, AS Roma en Borussia Dortmund bevestigt de Stichting haar reputatie het publiek internationale kwaliteit te bieden. Het kan ditmaal, dacht ik. nauwelijks beter. Ik hoop dan ook, dat de voetballief hebbers ons streven jaarlijks aan de vooravond van de competitie een toernooi van klasse te presenteren naar waarde zullen weten te schatten. De Stichting en het Olympisch Stadion kijken vol verwachting uit naar goed bezette tribunes, die met name Ajax en PSV zullen kunnen inspireren. Drs. S.C. Bakkenist Voorzitter Stichting Internationaal Voetbaltoernooi Amsterdam Rien Bal Organisa Stichting Internationaal Voetbaltoernooi Amsterdam riaat

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1992 | | pagina 3