nooi hem uitstekend van pas komen wat betreft de Zweedse nationale ploeg. Pettersson kan niet anders dan dat be amen en hoopt dat hij zijn goede vorm van de laatste weken ook in de eerstvol gende vriendschappelijke interland van Zweden tegen Tunesië (22 april) kan be wijzen. Vooralsnog gaat het echter om Ajax-Ge- noa en daarin zal "Mr. Europa Cup" Ste fan Pettersson zich als vanouds van de eerste tot de laatste minuut met intelli gentie en inzicht leegknokken. Het zal vanavond nog hard nodig zijn! Ben Tornato Stefan Pettersson in volle glorie actief tegen AA Gent. De Zweedse Ajax-spits wil ook vanavond tegen Genoa zijn waarde bewijzen. Foto: Louis van de Vuurst "Voor mijzelf moet dat wel een record zijn", lacht Setefan. "Dat kan haast niet anders. Dat snelle doelpunt daargelaten verliep de wedstrijd wel zoals ik had ver wacht. Ik vond Genoa in het begin wat slap, maar dat kan ook door ons spel komen. Onze manier van spelen kwam waarschijnlijk als een verrassing. Het was een echte Europa Cupwedstrijd, boeiend van de eerste tot de laatste mi nuut en met een enerverend scorever loop. Toch wilde ik tot aan de maandag voor de return niet teveel terugdenken of vooruitblikken op Ajax-Genoa. Tot dan was het belangrijk dat we in de competi tie scherp bleven. Dan mag je je niet la ten afleiden." Leegknokken Die gedachtengang tekent de profes sional die Stefan Pettersson is ten voe ten uit. Hij dwingt zich bij het moment van de dag te leven. Toch moeten de goede resultaten in het UEFA Cup-toer- 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1992 | | pagina 9