MEER IN DE MEER WIJ VAN VAK BESTUURSLID GEZOCHT FELICITATIES VOOR JOHNNY! ACHDIE MOOIE ZOMER... Van de zaalvoetbalvereniging ZVV Am sterdam ontving de redactie van Kick Off het verzoek tot plaatsing van de vol gende oproep: De zaalvoetbalvereniging, kortweg ZVV, Amsterdam zoekt naar één of meerdere bestuursleden. Maar waarom dan een oproep plaatsen in Kick Off? Omdat de ZW-Amsterdam een vereniging is waar Ajax-supporters in de zaal voetballen. Dat is op zich niet vreemd, wanneer men weet dat de ZW-Amsterdam is ontstaan uit het Ajax-supportersproject. Dat be tekent dat bij ZW-Amsterdam echte Ajax-fans voetballen. De ZW-Amster dam zoekt naar één of meer bestuursle den en waar kan je die beter zoeken dan onder het Ajax-publiek! Wij zoeken niet zo maar een bestuurslid, maar iemand die het naast besturen ook leuk vindt om de wedstrijden in de zaal te bezoeken en af en toe wedstrijden te begeleiden en te fluiten. Met andere woorden een persoon die naast het be- stuurswerk ook aktief weet om te gaan met spelers en coaches. Personen die dit wel zien zitten kunnen schriftelijk of telefonisch contact opne men met: Cor Oostveen Mesdagstraat 23' 1073 HJ Amsterdam Tel: 020-6628546 ving "De Tulp" tegen het einde van het jaar stapels andere kaarten. Kerst- en Nieuwjaarskaarten maar ook felicitatie- kaarten. Want op 30 december vierde "Skippie" zijn 28e verjaardag. Het was in december overigens tien jaar geleden dat Johnny zijn debuut maakte in het eerste elftal van Ajax. Dat gebeur de op 6 december 1981de dag dat Jo- han Cruijff zijn rentree als voetballer in De Meer vierde. In die tien jaar Ajax kwam Johnny van 't Schip tot niet min der dan 326 officiële wedstrijden (com petitie, beker, EuropaCup, Supercup) in het Ajax-shirt. Aan de felicitaties van de redactie van "Kick Off" voegen wij de wens dat John ny weer snel terug mag komen in het elf tal om dat met zijn klasse en ervaring naar grote hoogten te stuwenZonder te schoppen, want dat heeft een speler van het kaliber Van 't Schip niet nodig om te strijden! Van harte, John! Foto: Ruud Voll Vanwege de rode kaart die hij in de wed strijd Ajax - Feyenoord zal Johnny van 't Kchip er hedenmiddag in de Bekerstrijd tegen FC Den Haag niet bij zijn maar dat neemt niet weg dat we de sympathieke oer-Ajacied toch van harte willen felicite ren. Na de rode kaart tegen Feyenoord ont- Zonder dat al te veel mensen het door hadden, werd Ajax - Feyenoord omgeven door een nostalgisch tintje. Decennia lang begonnen de wed strijden in het westen des lands om 14.00 uur. Zo'n vijftien jaar geleden is in het kader van de gelijktrekking der aanvangstijden besloten dat alle wedstrijden om 14.30 beginnen. De reden van de stap terug in de tijd bij gelegenheid van Ajax - Feyenoord is iedereen bekend. De slopers - in op dracht van de reeds op het graf dansende stadsdeelraad zuid- had den reeds een voorschot genomen op het helaas onvermijdelijke. Buiten de fortuinlijke zege viei er de ze dag nog iets anders te vieren. Pip vierde zijn 36e verjaardag en dat le verde hem een a capella-vertolking van "Lang zal hij leven" op. Naast de ze aubade had Martin een tijdens een of andere obscure party per soonlijk doorTsjeu-la Ling geschre ven, verjaardagswens geritseld. Ik had zelf het weekend in het brons groen eikenhout doorgebracht en een Limburgse rijstevlaai met slag room leek mij voor Pip op zijn plaats. Als door een wonder wist het enor me gevaarte nagenoeg ongeschon den de tribune te bereiken. Ergo, dankzij dit unieke stuk Limburgs ge bak was ik in record-tijd op Vak T. Deuren vlogen open. Suppoosten en ME-ers bogen als knipmessen want hier was vast iets speciaals aan de hand. Dat ik een flink mes bij me had om de taart mee aan te snijden, deerde blijkbaar niemand. Men deed werkelijk alles om mij nog op tijd bin nen de hekken te krijgen, zodat ik nog kon genieten van het schitteren de vuurwerk dat de F-Side afstak. Op 19 januari tegen PSV graag weer zo'n show, maar dan nog grootser. Dan komen de spelers helemaal de tunnel niet meer uit. E. Vanzet 21 Van een trouwe lezer, Frank Snoei uit Lekkerkerk, ontvingen wij deze opmerkelijke vakantiefoto. Hij werd in de afgelopen zomer door Frank genomen in Hongarije. "Zelfs in verre Europese landen is de naam Ajax bekend. En voor zover dit nog niet het geval was, heeft deze pose er in elk geval toe bijgedragen", schrijft Frank, die voorts weet te melden dat beide Hongaarse schonen zelf fan zijn van Siofok, de club waar tegenwoordig de ex-Ajacied Pal Fischer zijn doel punten maakt. Een fraai plaatje, dat ons ook doet verlangen naar de warmte van een mooie zomer...

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1992 | | pagina 22