Zoals vermeld, vooral thuis laat Volendam de eigen aanhang niet alle weken genieten. Verlies tegen RKC, Fortuna Sittard en Vitesse waren echte tegenvallers. Toen ook nog de beker ten einde was omdat TOP Volendam op strafschoppen mocht aftroeven stak de ontevredenheid de kop op. Maar in Eindhoven kon Steegman over een iets completere selectie beschikken waardoor er een zeer verdiend gelijk spel werd behaald. Ook in de laatste thuisbeurt tegen Den Haag scoorde ''Volendam puntenwinst De traditie wil John van Loen dat Den Haag in Volendam wint Deze keer bleek Volendam in staat die gewoonte te keren. Mogelijk is dat voor Volendam het ruggesteuntje om met vertrouwen de tweede seizoenshelft tegemoet te zien. Zoals gebruikelijk roert de staart zich na de winterstop geducht. Het gat tussen de degradatiekandidaten en Volendam lijkt groot genoeg om op eigen kracht en met het eigen spel het eredivisieschap te prolongeren. Tegen Ajax kan Volendam vandaag tonen dat het ernst is met dit voornemen. Hoewel, punten van de toppers pakken is spraakmakend, maar minder noodzakelijk dan de concurrentie op afstand houden. Ajax, dat op de bank meer waarde weet dan bij Volendam in het veld samen. Ajax, dat met flair een spelletje speelt om gek van te worden. Daartegen moet Volendam bewijzen op het hoogste niveau thuis te horen. Volendam kan het eigen publiek mogelijk daardoor wel wat makkelijker vermaken. Twee jaar geleden was een 0-2 stand bij rust niet genoeg voor een Amsterdamse overwinning. Berghuis scoorde beide Volendamdoelpunten en bezorgde de Volendamsupporters een toch nog heerlijke middag. Wellicht krijgen zij ook vanmiddag weer eens een ouderwetse voetbalwedstrijd voorge schoteld. Aan de frele techniek van Roy zal het niet liggen. Hij voetbalt graag tegen Volendam. F.C. VOLENDAM in de THUISHAVEN is een uitgave van de supportersclub Redactie - adres: H. Runderkamp Berend-Demmerstraat 24 1131 EE Volendam Telefoon 0 2993-6 45 80 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1991 | | pagina 4