PROGRAMM/
PTT TELECOMPETITIE
EERSTE DIVISIE
TOPSCORERS
TOPSCORERS
UITSLAGEN
Volendam - FC Den haag 0-0
De Graafschap - WV 1 -0
FC Groningen - FC Utrecht 2-0
Bergkamp (Ajax) 15, Decheiver (RKC),
Mulder (Twente) 11Kieft (PSV), Kalusha
(PSV) 8 Clayton (Volendam), Loeffen (Vi
tesse), De Boer (Twente), Boogers (For-
tuna), Smolarek (Utrecht) 7.
PROGRAMMA
Fortuna - MW
RodaJC-VW
De Graafschap - RKC
FC Utrecht - PSV
FC Twente - Feyenoord
Sparta - Volendam
Ajax - Vitesse
FC Den Haag - SVV/Dordrecht '90
STAND PTT TELECOMPETITIE
PSV
16
11
5
0
27
38
17
Feyenoord
17
10
6
1
26
24
9
Ajax
16
10
3
3
23
36
10
FC Twente
17
8
4
4
21
32
20
Vitesse
17
7
6
4
20
24
15
Sparta
16
6
7
3
19
27
26
Roda JC
17
7
5
5
19
23
21
Groningen
16
6
6
4
18
24
17
FC Utrecht
17
5
8
4
18
19
17
RKC
17
5
6
6
16
31
29
Volendam
17
5
5
7
15
16
18
MW
17
4
7
6
15
16
21
SW Dordr.
16
5
5
8
13
17
24
Willem II
17
4
5
7
11
15
22
Den Haag
17
2
7
8
11
13
36
Fortuna S
17
1
8
8
10
16
28
De Graafschap
17
3
3
11
9
15
30
VVV
16
1
5
10
7
14
34
UITSLAGEN
NEC-NAC 3-1
Wageningen - RBC 0-1
BW Den Bosch - Emmen 1-1
Heracles - Telstar 1-1
Haarlem - VCV Zeeland 3-2
Heerenveen - Go Ahead Eagles 5-2
Veendam - Eindhoven 0-0
Helmond Sport - Top 2-2
AZ-Cambuur 4-1
Tammer (Excelsior) 23, Van Roon (AZ)
18, Velten (Heracles), Hoop (Telstar) 14,
Van Hooijdonk (NAC), De Roode (Tel
star) 12, Camataru (heerenveen), Wub-
ben (TOP), Mutsaers (RBC), Lammers
(NAC) 11
PROGRAMMA
NAC-RBC
Emmen - NEC
Excelsior - AZ
Go Ahead Eagles - FC Zwolle
Eindhoven - Heracles
TOP - Heerenveen
Helmond Sport - Veendam
Cambuur - Wageningen
VCV Zeeland - BW Den Bosch
Telstar - Haarlem
STAND EERSTE DIVISIE
Cambuur L
20
11
4
5
26
36
- 27
Telstar
20
10
5
5
25
53
- 35
Heerenveen
20
11
3
6
25
42
- 29
Haarlem
20
10
4
6
24
32
- 31
NEC
20
9
5
6
23
34
- 24
RBC
20
9
5
6
23
34
- 26
Den Bosch
20
9
5
6
23
34
- 27
Wageningen
19
9
4
6
22
22
- 19
AZ
20
8
5
7
21
37
- 27
Go AHead
20
8
5
7
21
34
- 30
Heracles
20
7
7
6
21
34
- 30
NAC
18
7
6
5
20
31
- 25
Veendam
20
8
3
9
19
26
- 31
FC Zwolle
20
6
6
8
18
28
- 32
Excelsior
20
8
2
10
18
41
- 46
Eindhoven
19
5
7
7
17
23
- 30
Emmen
20
5
7
8
17
20
- 33
TOP
19
3
6
10
12
22
- 38
Helmond Sp
19
4
4
11
12
26
- 43
Zeeland
20
2
3
15
7
20
- 46
Heracles, Cambuur en Go Ahead periodekampioenen.
Wegens druktechnische redenen zijn de standen en uitslagen verwerkt tot en met 1 december
27