VOORWOORD 020 -265700/274400 Dansschool HET BESTE ADRES Ad Christa de Bruijn Bonel De snelst groeiende dansschool van Amsterdam Dansen in Amsterdam is nu dansen bij Dansschool "De Bruijn Bonel" Meer kwaliteit voor minder geld. Rozengracht 231 Inlichtingen en inschrijvingen: ma. t/m za. 12.00-22.00 uur of tel. inf. De Burgemeester van Amsterdam, E. van Thijn Als organisator van nummer 715 uit de in 1975 begonnen reeks 700-toernooien ben ik zeer verheugd, dat PSV ditmaal deelneemt. Het toernooi had naar mijn mening behoefte aan een bredere Nederlandse basis en met Ajax en PSV is het na tionale element nu op het hoogste niveau aanwezig. Deelneming van twee Nederlandse topclubs betekende ook, dat een nieuwe formule kon worden ingevoerd. Het toernooi 715 wordt een Nederland—België confrontatie. Als de opzet van een landenformule slaagt - ik twijfel daar niet aan - zal volgend jaar Nederland—Duitsland het thema kun nen zijn. Vier Nederlands- Belgische kruiswedstrijden houden ook in, dat het publiek mede door het gewijzigde punten systeem spannende wedstrijden te zien zal krijgen. Kortom, nummer 715 belooft veel goeds en ik wens u dan ook bij voorbaat veel genoegen in het Olympisch Stadion. Rien Bal Organisatie en Secretariaat Stichting Internationaal Voetbaltoernooi Amsterdam Het Internationale Voetbaltoernooi Amsterdam beleeft alweer zijn zestiende editie. Deze keer presenteren twee Belgische en twee Nederlandse topclubs zich: KV Mechelen, winnaar van het toernooi van vorig jaar, Club Brugge, de Belgische kampioen, PSV, dit jaar nummer twee, en natuurlijk ons eigen Ajax, kampioen van Nederland. Veel van de spelers die zullen aantreden, hebben we tijdens de wereldkampioenschappen in Italië in actie kunnen zien. Dat geldt ook voor twee van de vier trainers. Zowel de Belgen als de Nederlanders zullen aan het WK zo hun eigen herinneringen hebben. Maar het is zoals elke goe de trainer zijn team telkens weer voorhoudt: of je nu gewon nen hebt of verloren, de belangrijkste wedstrijd is de eerstvol gende. De vier ploegen die in Amsterdam hun visitekaartje afgeven, zijn zonder meer aan elkaar gewaagd. We mogen dan ook boeiende wedstrijden met goed voetbal tegemoet zien: zoals we gewend zijn van het Amsterdam- toernooi!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1990 | | pagina 3