\AJ^ct „WANDA" bloemenshop "Net zo flitsend als Ajax" Robson 13 Ten opzichte van vorig seizoen is er nog meer veranderd in Eindhoven. Sören Lerby nam in Haarlem (een beetje wrang voor Sören) afscheid van het betaalde voetbal in Nederland. Wim Kieft was toe aan iets anders om velerlei redenen en ver trok naar Bordeaux. Flemming Povlsen was bang straks de dug-outs van de Ne derlandse stadions beter te kennen dan de velden en mocht terug naar de Bundesliga, naar Borussia Dortmund. Johnny Bosman kwam van KV Mechelen naar Eindhoven, evenals Erwin Koeman. Tenslotte trok PSV ook Gheorghe Popescu van Univeritatea Craiova aan. De Roemeen die op het WK zo'n uitstekende in druk had achtergelaten. Met hem lijkt de Brabantse club weer over een excellente libero te beschikken. In Erwin Koeman heeft men een vervanger voor Sören Lerby, hoewel de oudste Koeman niet de 'verbale' kwaliteiten heeft van de Deen. Johnny Bosman zal met Romario de aanval gaan vormen ter wijl jongeling Twan Scheepers op kritieke momenten voor nog meer aanvallende kracht kan zorgen. Het is voor PSV te hopen dat Bosman en Romario elkaar in het veld goed kunnen aanvullen. Op papier lijkt dit geen on overkomelijke zaak, gezien de verschillende kwaliteiten van beide spelers, ÊSosman en Romario kunnen wederzijds van el kaar profiteren. Romario is altijd goed voor een mannetje of twee en Bosman is ongemeen sterk in de lucht en heeft er al vaak blijk van gegeven ook oog te hebben voor medespelers als het gaat om de afronding van een scoringskans. Linnaeusstraat 99 Telefoon 6651638 Telefax 6650428 Met Van Breukelen in de goal, de onverwoestbare Gerets op rechts, Popescu en Koot of Valkx in het centrum, een opge leefde Heintze op links in de verdediging, Van Aerle, Vanen burg, Koeman en Ellerman op het middenveld en Romario en Bosman in de aanval, moet PSV een uitstekend seizoen tege moet kunnen zien. Als je dan nog spelers als Scheepers, Ka- lusha, Linskens en Chovanec en Boerebach (gaat één van beiden nog weg?) achter de hand hebt, mag je je in theorie in ieder geval tot een Europese topploeg bestempelen.... Rene Eykelkamp en Berry van Aerle. Ook dit weekend een vertrouwd beeld, zij het dat Eykelkamp nu voor KV Mechelen speelt.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1990 | | pagina 13