Stembiljet verkiezing Ajacied van het jaar. 1872 1701 1012 1002 886 768 762 550 506 500 440 396 368 236 208 134 32 6 Naam11° Pt' Adres2.:6 pt. 4 pt. Telefoonlimbi* 9 Danny Blind blijft intussen zijn derde plaats met verve verdedigen. De Zeeuw is aan zijn beste Ajax-seizoen bezig, sinds zijn komst vier jaar gele den. Hij krijgt veel waardering van het Ajax-publiek en dat mag gerust op merkelijk worden genoemd voor een verdediger. Terecht is het in ieder ge val wel, want in verdedigend opzicht heeft Danny zijn zaakjes uitstekend voor elkaar en daarnaast gaan er veel aanvallende impulsen van hem uit. Dat zijn zelfvertrouwen momenteel erg groot is bleek in Eindhoven, toen hij in de Bekertopper tegen PSV in de twee de helft laatste man moest spelen, in plaats van de geblesseerd uitgevallen Marciano Vink. Ook op deze voor hem toch vreemde positie speelde Danny Blind sterk. Ook Jan Wouters heeft zich in de kop groep genesteld, zij het op eerbiedige afstand van de leiders Van 't Schip en Winter. Met name in 1990, dus eigen lijk na de winterstop, heeft Jan veel punten gekregen. Niet alleen zijn goe de spel zal daar debet aan zijn. Wou ters ontpopt zich dit seizoen als een vrije-trappen specialist, en dat weet het Ajax-publiek natuurlijk wel te waarderen. Dan volgt hier nog één keer het gehe le klassement van de UMBRO Ajacied van het jaar. Na vanavond beperken wij ons tot de kopgroep. Johnny van 't Schip heeft, voorlopig, de aanval van Aron Winter op zijn koppositie afgeslagen. De fans van Johnny reageerden alert en brachten 'De Tulp' weer wat steviger op kop. Zeker van zijn zaak kan Johnny van 't Schip echter nog lang niet zijn. Met nog vier thuiswedstrijden te gaan is Aron Winter nog helemaal in de race. Wie dit seizoen tot UMBRO Ajacied van het jaar wordt verkozen staat der halve nog niet vast. De prijswinnaars Opnieuw een drietal gelukkigen die werden uitgeloot uit de vele inzendin gen en die vanavond present zullen zijn in De Meer. A.W. Fontijne, E. Wil- lemsen en J. Wong-Fat komen allen uit Amsterdam en nemen op de Jaap van Praag-tribune plaats om het competi- tietreffen tussen Ajax en Haarlem te aanschouwen. Indien u ook kans wilt maken op een gratis toegangsbewijs voor een thuis wedstrijd van Ajax, dient u onder staand stembiljet ingevuld te sturen naar: Inter Football Postbus 60 1190 AB Ouderkerk aan de Amstel 1. Johnny van 't Schip 2. Aron Winter 3. Danny Blind 4. Jan Wouters 5. Marciano Vink 6. Pal Fischer 7. Stanley Menzo 8. Bryan Roy 9. Richard Witschge 10. Ronald de Boer 11Dennis Bergkamp 12. Frank de Boer 13. Stefan Pettersson 14. Ron Willems 15. Mark Verkuijl 16. Peter Larsson 17. Sonny Silooy 18. Sjaak Storm "wusme in nei voorlopige klassement voor de verkiezing van de UMBRO Ajacied van het Jaar geeft Johnny van 't Schip écht vleugeltjes. Dit zijn mijn top-drie ajacieden i Naam - adres - tel.nr. inzenden van deze week.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1990 | | pagina 9