ffodb© Oöd Danny Blind voor de vierde keer &TDK CITROËN* EDDY'S Electro Shop reisburo ROEVER Ondanks een Zeeuwse achtergrond gelden scheepsrechten niet voor Ajax' rechtsback Danny Blind. Hij speelde zich gewoon voor de vierde keer naar de eretitel Umbro Man of the Match. Ondanks het magere gehalte van de wedstrijd Ajax-Volendam wist Blind zich te onderscheiden in de ogen van de jury. Dat hij met de vierde huldiging in dit seizoen de onbetwiste koploper is in het fenomeen Man of the Match, zegt wat over zijn kwaliteiten. Op ba sis van die kwaliteiten ligt er wellicht een plaats in de Oranje-selectie voor het wereldkampioenschap in het verschiet. Temeer, daar Danny zijn kwaliteiten met een grote regelmaat ten toon spreidt. Hij speelt in voetbaltermen ge sproken 'constant'. Iedere wedstrijd weer bijt Blind zich vast in de taak waar hij voor staat. In eerste instantie is dat het uitschakelen van zijn directe tegenstander. Tegen Volendam was dat wisselend Peter Vermes en Jack Tol. Daarnaast ver wacht Leo Beenhakker dat Danny zich ook nog zo intensief mogelijk met de aanval bezig houdt. Niet alleen in op bouwende zin maar als het kan (en dat kan nogal eens) in de voortzetting: de achterlijn halen om van daar af een voorzet te versturen of zich aanbieden om via een combinatie kansrijk voor de vijandelijke goal te verschijnen. Tegen Volendam speelde Danny op nieuw zeer geinspireerd. Verdedigend maakte hij opnieuw een uiterst sterke indruk. Aanvallend manifesteerde hij zich ook meer dan eens, maar ditmaal helaas zonder direct resultaat. Dat Ajax niet verder kwam dan een bloe deloze 0-0 lag zeker niet aan hem. Zijn verkiezing tot Umbro Man of the Match mag daarvoor het bewijs vor men. Zou het Danny ook nog een vijf de keer lukken om tot beste man van het veld te worden gekozen? umbro Martinair Commodore o.a. antenne materialen, scanners, en 27 M.H.Z. apparatuur! T.D.K. De Clerqstraat 16, 1052 ND Amsterdam Telefoon 020 - 83 79 79 21

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1990 | | pagina 21