Stembiljet verkiezing Ajacied van het jaar. umbro Naam Adres Telefoon 1.:.. 2.:. 3.:.. 10 pt. 6 pt. 4 pt. Wie wordt de opvolger van Stefan Pettersson: Johnny of Aron? De naam van de UMBRO Ajacied van het Jaar 1990 is nog niet be kend, maar er moeten wel hele rare dingen gebeuren wil het niet óf John ny van 't Schip zijn óf Aron Winter. Na Stanley Menzo in 1987, Robbie Witschge in 1988 en Stefan Petters son in 1989, wordt één van de twee genoemde heren de vierde Ajacied van het Jaar. Jan Wouters Na de zo glorieus gewonnen wedstrijd tegen PSV stroomden de stembiljetten weer binnen. De meeste stemmen gingen naar Jan Wouters, die ook al tot Man of the Match van dit toptreffen was uit geroepen. Ook Aron Winter en Stan ley Menzo scoorden hoog. Aron is koploper Johnny van 't Schip nu tot op 51 genaderd. Wie de UMBRO Ajacied van het Jaar wordt is dus nog niet helemaal zeker, wel lijkt het erop dat het tussen Johnny van 't Schip en Aron Winter gaat. Dat geeft de stand aan kop ook aan: 1. Johnny van't Schip 1562 2. Aron Winter 1511 3. Danny Blind 890 4. Jan Wouters 846 5. Marciano Vink 786 6. Pal Fischer 742 7. Stanley Menzo 728 8. Bryan Roy 536 9. Ronald de Boer 480 Richard Witschge 480 De prijswinnaars Opnieuw een drietal gelukkigen die werden uitgeloot uit de vele inzendin gen en die vanmiddag present zullen zijn op de Jaap van Praag-tribune in De Meer: Mevrouw G. Makkinje uit Diemen-Zuid, Marco de Groot uit Zaandam en Bas Willering uit Amsterdam. Indien u ook in aanmerking wilt ko men voor een vrijkaartje voor de eerstvolgende thuiswedstrijd van Ajax én uw favoriete Ajax-speler aan pun ten wilt helpen voor de verkiezing van de UMBRO Ajacied van het Jaar, dient u het op deze pagina af gebeelde stembiljet in te vullen en te sturen aan: Inter Football, Postbus 60, 1190 AB Ouderkerk a/d Amstel. Johnny van 't Schip heeft tegenwoordig een kopzorg minder. Hij die nóóit een bal op zijn hoofd neemt, kopte tegen PSV een voorzet van Richard Witschge schitterend in. In eerste instantie werd zijn inzet door de lat gekeerd, maar Stefan Pettersson wist in de re-bound te scoren en bracht Ajax daarmee te rug in de wedstrijd. Naam - adres - tel.nr. inzenden. Dit zijn mijn top-drie ajacieden van deze week.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1990 | | pagina 9