1989 (het lijkt een eeuwigheid geleden) sloten we perfect at met een 3-1 overwinning op Roda JC. Het was een wedstrijd waaraan vooral John van Loen geen prettige herinneringen zal be waren, en 1990 begonnen we eveneens met een uiterst be vredigend resultaat: twee punten werden in Nij megen tegen de N.E.C. verdiend. Deze "4 uit 2" brachten ons zowaar weer in de bovenste helft van de nationale ranglijst terug.Het meest negatieve uit de afgelopen periode is ongetwijfeld het langdurige uitge schakeld zijn van onze schier onmisbare Michel Daar tegenover staat het meest positieve van de laatste tijd, namelijk ene Prince Polley die bijna wekelijks sterker gaat spelen. Let op mijn woorden: We zullen met zn allen de komende tijd met stijgende verbazing naar de verrichtingen van onze Ghanees gaan kijken. Momenteel staat Polley in de groep met spelers die nog te weinig wedstrijden speelden, op een gemiddelde van 6,52 en daarmee zou hij deze week binnen hebben kunnen komen op 3, ware het niet dat hij om ons onbekende reden tegen Vitesse op de reservebank zat Gipsen Michel dus op twee en hij moet lijdzaam toezien wat er onder en boven hem gebeurt. Mike Snoei blijft staan op 3 met 0,01, heeft er in Arnhem nog wat bijverdiend en kan z'n "aanval" op Michel vanmiddag voortzetten. Piet, Gerald en Ron behouden hun posities in de top 7. En op 7 zien we een "nieuw gezicht". Raymond is terug van weggeweest, mede door het verdwijnen van Oni Louhenapessy ivm te weinig wedstrijden voor de hoofdmacht. Tot slot, de 4 uit 2 waarmee dit verhaal begon werd gevolgd door een O uit 2, waardoor we weer in de tweede helft van de ranglijst staan. Zo gaat dat in het voetbal, maar totdat het tegen deel bewezen is, rekenen wij vanmiddag op twee punten, 9

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1990 | | pagina 12