VJ ONZE TEGENSTANDER vervolg A Eric van de Lu er belaagt de Willem II-doe!man. in het elftal. Het ontbreken van spelers als John van Loen en Peter van der Waart ligt hieraan ten grondslag. Voor de wedstrijd van vanavond kan dit probleem voor een deel uitde wereld worden geholpen, immers de terugkeer van spits Van Loen in de basis-elf lijkt meer dan waarschijnlijk. Sedert afgelopen maandag traint hij weer volop met de groep mee. Conditioneel heeft hij nog wat achterstand, maar de aanvoerder zal dat ongetwijfeld op een of andere wijze weten te compenseren. Niet van de partij zijn de geschorste Rene Trost en de nog niet fitte Peter van der Waart. Ondanks het minder goede spel in de laatste twee competitieduels prijktRoda JC met 20 punten uit 1 5 wedstrijden fier op de tweede plaats. Bij een overwinning kunnen zowel de thuisclub als de bezoekers voor heel even aan de leiding van de eredivisie komen. In het Roda JC-kamp kan men dan ook alleen maar tevreden zijn met de anderhalf punten, die men tot nog toe per wedstrijd heeft vergaard. Roda JC heeft in een grijs verleden al eens een soortgelijke prestatie op de mat gelegd, weet manager Coerver zich te herinneren: "Destijds stonden we bij het ingaan van de winterstop met 3 punten voorsprong op Ajax aan de leiding. Uit de eerste 7 wedstrijden van de tweede competitiehelft haalden we slechts twee punten. Het is zaak er zorg voor te dragen dat ons dat dit jaar niet overkomt. Kunnen we de 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 5