r y Omringd door zijn mede-bestuursleden van de nieuw geformeerde werkgroep Vrienden van Roda JC en de voorzitter en trainer van Roda JC licht voorzitter Wiel Keulen de plannen van de Vrienden van Roda JC nader toe. "Vrienden van Roda JC" aangemeld. Het streven is erop gericht 200 leden te kunnen inschrijven. Voor de jaarlijkse contributie krijgen de leden een aantal faciliteiten geboden zoals een zittribunekaart, een parkeerkaart en een eigen ruimte waar de leden elkaar voor en na de wedstrijden van Roda's eerste elftal ontmoeten. Zowel voorzitter Kuijer als trainer/coach Jan Reker zwaaiden het initiatief van de nieuwe sponsorgroep alle lof toe. Zij wezen erop met welke problemen Roda JC, waarvan de ambities reiken tot een permanent verblijf in de nationale voetbaltop, aangaande de jeugdopleiding wordt geconfronteerd. Roda's voetballende toekomst ziet zich genoodzaakt van een andere accommodatie gebruik te maken, zowel tijdens trainingen als wedstrijden. Daar willen trainers en management op zo kort mogelijke termijn verandering in brengen en de eerste aanzetten in deze richting zijn reeds gedaan. Om echter aan alle wensen tegemoet te komen, is veel geld nodig, heel veel geld, waarmee de vele wensen, die nu nog bij jeugdbestuur en -leden leven in vervulling kunnen gaan. "Wil Roda JC blijvend tot de beste 5 clubs van Nederland gaan behoren, dan zal alle aandacht moeten worden gericht op een gezond jeugdbeleid, want daar ligt een basis waar steeds op terug kan worden gevallen." Aldus besloot Jan Reker zijn betoog. Nadere informatie over de werkgroep Vrienden van Roda JC kan worden ingewonnen bij voorzitter W. Keulen, Meidoornlaan 15, 6241 BN Bunde, tel. 043-646798; secretaris H. Daniels, Veldjen 14, 641 7 GG Heerlen, tel. 045-41 11 95 of de leden A. Somers (045- 41 7443), H. Hoffman (04406-1 2326) en J. Hodiamont (045-453308).

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 19