Waardig sluitstuk 75-jarig jubileum Tijdens een informele bijeenkomst in het Kelderke van de Brand's Bierbrouwerij in Wijlre heeft Roda JC een definitieve punt gezet achter de activiteiten in het kader van het 75-jarig bestaansfeest. Bestuurslid J. Ploum en voorzitter S. Kuijer lieten de gebeurtenissen van de afgelopen weken en maanden nog eenmaal de revue passeren en spraken woorden van dank aan het adres van het jubileumkomitee, dat na controle van de financien decharge werd verleend en tegelijkertijd ontbonden. Het jubileum heeft de Kerkraadse eredivisieclub zeker geen windeieren gelegd, immers na het opmaken van de balans restte er een bedrag van dik 100.000 gulden. Aan de opbrengst heeft het clubbestuur nog geen bestemming gegeven. Van alle feestelijkheden in het kader van het 75- jarig bestaansfeest zijn door de firma TVC Weyden video-opnamen gemaakt. Een drie personen tellende delegatie van dit bedrijf was op de slotactiviteit van het jubileumkomitee present om het resultaat aan te bieden. Onder het genot van een glas gerstenat waar Limburg trots op is, passeerden de jubileumbeelden in het verdere verloop van de avond nog eenmaal de revue, maar dan via het beeldscherm. Twee vertegenwoordigers van TVC Weyden (rechts op de foto) bieden Roda JC-voorzitter Kuijer (midden) de videoband aan, waarop de jubileumactiviteiten zijn samengevat. Penningmeester Frits van der Linden van het jubileumkomitee (links) en bestuurslid J. Ploum van Roda JC (tweede van links) kijken goedkeurend toe.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 13