Stembiljet verkiezing Ajacied van het jaar. Danny Blind COMMODORE Man of the Match bij Ajax-Feyenoord Commodore Naam110 Adres2.:6 pt. iTelefoonUHlbl'O 3 4 pt 9 In de dagen voor en na Ajax-Feyenoord stroomden de inzendingen met stembiljetten van de Ajacied van het Jaar-verkiezing weer binnen. Koploper Johnny van 't Schip handhaafde zijn positie met nog steeds Aron Winter als vaste belager. Opvallend was echter het grote aantal stemmen dat Danny Blind kreeg. De rechterverdediger die dit seizoen weer ijzersterk akteert, klom naar een stevige positie in de top-tien van het klassement. Ook opmerkelijk was Dennis Bergkamp de weg naar omhoog weer heeft gevonden. Vorig jaar was Dennis samen met Stefan Pettersson de grote smaakmaker van de Ajacied van het Jaar-verkiezing. Een zeer spannend slot kroonde uiteindelijk Ajax' Zweedse spits als de meest populaire speler maar Dennis beloofde toen al er alles aan te doen om de volgende editie te winnen. Daarvoor heeft de blonde aanvaller natuurlijk de steun van zijn fans nodig en die steun bleek in de afgelopen tien dagen. De prijswinnaars Opnieuw een drietal gelukkigen die werden uitgeloot uit de vele inzendingen en die vanmiddag present zullen zijn in De Meer. Michiel Balk uit Weesp, Desiree Dresschers uit Amstelveen en P.W. Reimaringer uit Amsterdam kregen voor Ajax-FC Groningen hun gratis toegangsbewijzen thuis gestuurd. De top-tien De eerste tien in het klassement van de UMBRO Ajacied van het Jaar verkiezing zijn: stemmen 1. Johnny van 't Schip 1062 2. Aron Winter 720 3. Pal Fischer 592 4. Marciano Vink 418 5. Danny Blind 414 6. Jan Wouters 410 7. Ronald de boer 366 8. Bryan Roy 362 9. Richard Witschge 342 10. Dennis Bergkamp 272 Direkt na afloop van Ajax' laatste thuiswedstrijd, u weet het, tegen Feyenoord, kreeg Danny Blind de trofee voor de COMMODRE Man of the Match. De het hele seizoen al konstant presenterende Danny Blind mocht zich voor de tweede keer in dit seizoen verheugen in de prijs voor de beste speler van de wedstrijd. De verkiezing van de Man of the Match was bij gelegenheid geadopteerd door COMMODORE. De computergigant, al jaren een van de Ajax-sponsors, nam bij Ajax-Feyenoord de speciale wedstrijdsponsoring op zich. Binnen het sponsorpakket hoorde ook de verkiezing van de COMMODORE Man of the Match. Cr Dit zijn mijn top-drie ajacieden i Naam - adres - tel.nr. inzenden, van deze week.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 9