r^1"*"' Hombre BOGIE CLOSED POKTOBELLffS Mode Monsieur Millimetre, Ivica Osim, de bondscoach van Joegoslavië. De bekenste 'buitenlanders' zijn: Keeper: Tomislav Ivkovic Sporting Lissabon Verdedigers: Faruk Habdzibegic - Sochaux Bosko Djurovski Servette Geneve Davor Jozic - Cesena Middenvelders: Milan Jankovic Anderlecht Srecko Katanec - Sampdoria Zoran Vujovic Metz Aanvallers: Zlatko Vujovic - Paris Saint Germain Dragan Jokovljievic - Nantes Semir Tuce - Luzern Radmilo Mihajlovic Bayern München Resultaten Azië Vorig weekend werden de Aziatische deelnemers aan het WK bekend. Zuid- Korea plaatste zich net als vier jaar ge leden voor het WK, terwijl de Verenig de Arabische Emiraten zich voor het eerst op de eindstrijd zullen melden. De eindstand was als volgt: 1Zuid Korea 8 pnt. 2. Ver. Arab. Emiraten 6 pnt. 3. Qatar 5 pnt. 4. China 4 pnt. 5. Saoedie Arabië 4 pnt. 6. Noord Korea 3 pnt. Veel gescoord werd er niet in het toernooi en maar liefst zeven voetballers delen de eerste plaats op de topscorerslijst, elk met twee goals: Hwang Seon-Hong en Hwango-Kwan (Z.-Korea), Talyani en Mubarak (V. Ar. Em.), Al Suwaiti (S. Ar.), Mai Chao (China) en Mutah (Qatar). Als voetballer van het toernooi, dat zijn beslag kreeg in Singapore, werd de Zuid Koreaanse linkerspits Kim Joo-Sung. De voetballers van de Verenigde Arabi sche Emiraten streken een fikse winst premie op. Voor elke speler was er ruim tweehonderdduizend gulden. De Emiraten stonden onder de techni sche leiding van de beroemde Braziliaan Mario 'Lobo' Zagalo, die in Italië aan zijn vijfde WK begint. In 1958 en 1962 was hij als speler present bij de winnende ploeg van Brazilië. In 1970 was hij de coach van het nationale Braziliaanse elftal dat de wereldtitel pakte. Vier jaar later, in 1974, lukte het Zagalo niet zijn land op nieuw naar een wereldtitel te loodsen. Een van FC Groningens topspelers is Ftené Eijkelkamp. De lange, wat traag ogende maar zeer slimme centrumaanvaller, hier tijdens de bekerfinale in een lijf-aan-lijf gevecht met PSV-er Adick Koot, hoort tot de internationals van FC Groningen. tricots and casuals t Amsterdam Jan Evertsenstraat 70 Tel. 020-838558 23

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 23