AJAX, welkom in Hoogersmilde! De voetbalsport neemt binnen de gemeente Smilde een steeds be langrijkere plaats in. De vier clubs, die onze gemeente rijk is, blazen hun partijtje flink mee in de regio. B.S.V.V., Smilde, S.S.S.V. en S.V.H. zijn het er echter over eens dat er nog veel te verbeteren valt. Dat is de reden dat vorig jaar met succes de Stichting Voetbalpromotie Smilde is opgericht. Hoe kun je beter promotie bedrijven dan door klinkende namen op het gebied van de voetbalsport naar Smilde te halen? Vorig jaar is daar een begin mee gemaakt door K.V. Mechelen, de kampioen van België, in de voorbereidingsfase op de nieuwe competitie voor een wedstrijd te strikken. Het bestuur van de Stichting Voetbalpromo tie Smilde gaat op de ingeslagen weg voort. Dat blijkt uit de organisa tie van de wedstrijd van vanavond tegen AJAX, de naam van een club die voor jong en oud nog steeds tot de verbeelding spreekt. De Amsterdamse club is, wat de voorbereiding op de competitie 1989/1990 betreft, in de maand juli "vaste klant" in Drenthe. Al ver schillende jaren slaat AJAX een trainingkamp op in Gieten. De goede contacten, die het bestuur van de Stichting Voetbalpromotie heeft met deze topclub, hebben erin geresulteerd dat dit jaar voor het eerst ook Smilde op het programma voorkomt. De wedstrijd wordt gespeeld op het sportpark aan de Sportlaan in Hoogersmilde. Ik spreek de wens uit dat het publiek, dat ongetwijfeld in grote getale zal komen, een sportieve wedstrijd te zien zal krijgen. De burgemeester van Smilde, A.P.M. Aelberts Deze wedstrijd is mogelijk gemaakt dank zij het initiatief van de volgende bedrijven en instellingen. Rabobanken Smilde Garage Hoogeveen Toyota Elcee Haly Meintjes Supermarkt Tigelaar N.M.S. Vredeveld Transport C 1000 A. Hebben Schilderbedrijf Smidt Petit Restaurant Radix T.T.M. drukkers Koers transportbedrijf J. Meinders reklame Siepel nieuws Roelfsma beheer Rijkspolitie Smilde E.H.B.O. Alle adverteerders programma blad Voetbalverenigingen in Smilde De heer J. Wardenburg K.N.V.B. te Zeist Alle voorverkoop adressen De Orchidee Schriever (verzorging bloemen)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 3