HARTELIJK WELKOM OP HET SPORTKOMPLEX "DE EBBENHORST" Behoeft de gast van Nijkerks yoetbaltrots Sparta Nijkerk van van daag nog enige introduktie? Neen, elke voetbalkenner weet wat en wie Ajax is. Hartelijk welkom in Nijkerk AFC Ajax uit Amster dam! Daarmee bedoelen we niet alleen de spelers, technische staf, medische staf en bestuur van de Amsterdammers maar ook en zeker niet in de laatste plaats de eventueel aanwezig sponsors en de aanhang van Nederlands succesvolste voetbalvereniging aller tij den. Het zal U niet verbazen dat over de wedstrijd van vanmiddag in Nijkerk veel is gesproken de laatste tijd. Niet alleen slaagde Sparta Nijkerk erin Ajax voor het tweede achtereenvolgende jaar te contracteren, dit jaar heeft de wedstrijd een bijzondere tint meegekregen. De 22-voudige landskampioen speelt vanmiddag haar eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen 1989-1990. Dat betekent dat Sparta Nijkerk de primeur heeft van alle nieuwe gezichten die Ajax telt. De selektie kent nieuwe gezichten in Sjaak Storm (speelde al eerder voor Ajax en FC Groningen), Sonny Silooy (eveneens ex-Ajax en Matra Racing Club de Paris). De nieu we oefenmeester is ook al een oude bekende. Leo Beenhakker is de nieuwe leider van het vernieuwde Ajax. Na een turbulente maar ze ker zeer succesvolle periode bij de koninklijke Real Madrid hoopt hij Ajax eveneens naar een periode met succes te leiden. Door het niet tijdig fit Pettersson heeft Ajax Fisher ingelijfd. Het op een positief bericht ting Arbeidszaken inzake ning. Ook Sparta Nijkerk seizoen enkele nieuwe nen. Vanmiddag debuteert veld (ex-HVC) en Ruud Erwin Snijders keerden Roda Leusden. Of de Nij- lukken de professionele trein te laten ontspo- stig worden betwijfeld, de Spartanen is het pu- kere pot voetbal voor Wij hopen dat zij in zijn van Stefan de Hongaar Paul wachten is nog van de Stich- een werkvergun- zal het komende gezichten ken- John Huijzend- Stoelhorst en weer terug van kerkers het zal Amsterdamse ren, moet ern- De opzet voor bliek een lek te schotelen, die opzet zul- Don 'Leo' len slagen zodat het publiek niet voor niets naar het sportkom- plex "De Ebbenhorst" is gekomen. Allen een hele fijne en plezie rige voetbalmiddag toegewenst.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 2