SCHEURER EDDY'S Electro Shop Kwantum Man of the Match Richard Witschge de beste tegen Feyenoord Bloemen van Kwantum Thank you Huldiging Ajacied van het Jaar ALLROUND IN GROTE EN KLEINE BOUWKUNDIGE PROJECTEN B.V. Aannemersbedrijf J. Scheurer Zoon H. J. E. Wenckebachweg 79 1096 AL Amsterdam Telefoon 020-930905 - Telefax 020-924113 19 Eén van de -vele- uitstekende Ajacie- den die meehielpen Feyenoord te ver slaan was Richard Witschge. De linker middenvelder van Ajax speelde in het Olympisch Stadion een eminente partij tegen de aartsrivaal. Lange, scherpe rushes, afgemeten passes en een tomeloze inzet maakten hem tot de meest opvallende speler. Richard haalde het slot van de enerverende wedstrijd tegen Feyenoord niet. Vermoeid maakte hij in de tweede helft plaats voor zijn broer Rob die met een magnifieke treffer het pleit beslechtte. Toch viel de keus van de jury op Richard Witschge als Kwantum Man of the Match en direkt na afloop werd de negentienjarige op het prachtige gras van het Olympisch Stadion gehuldigd. Vanzelfsprekend wordt er ook heden middag een Kwantum Man of the Match gekozen. De keuze van de jury wordt een kleine tien minuten voor het einde van de wedstrijd tegen VW door de stadionspeaker bekend gemaakt. Behalve een aandenken ontvangt de Man of the Match van Kwantum ook een waardebon. Ook op deze zaterdag voor Pinksteren komen de Ajacieden weer met de be kende Kwantum-bloemen het veld op. De fleurige, door Kwantum beschik baar gestelde, boeketten zullen de Ajax-spelers vlak voor de wedstrijd, na het voorstellen, over de verschillende tribunevakken verdelen. Met het aanbieden van de bloemen pracht dankt Ajax de komst van het publiek naar de wedstrijd Ajax-VW. o.a. antenne materialen, scanners, en 27 M.H.Z. apparatuur! T.D.K. De Clerqstraat 16, 1052 ND Amsterdam Telefoon 020 - 83 79 79 Volgende week, voorafgaande aan de thuiswedstrijd Ajax-Willem II, zal op feestelijke wijze de nieuwe Kwantum Ajacied van het Jaar gehuldigd De strijd om de eerste plaats in het Kwantum-klassement is nog niet gestreden. Twee spelers staan dicht bij elkaar aan kop: Dennis Bergkamp en Stefan Pettersson. Vanmiddag heeft het Ajax-publiek een laatste kans om via de achterkant van de toegangsbewijzen haar stem op de favoriete drie Ajacieden van vandaag uit te brengen. Volgende week zondag, 21 mei, zal dan definitief bekend zijn wie zich de Kwantum Ajacied van het Jaar mag noemen. Ajax-VW is de op één na laatste thuiswedstrijd van Ajax in het seizoen 1988-1989. Volgende week zondag 21 mei zal Ajax in eigen omgeving af scheid nemen van de kompetitie in de wedstrijd Ajax-Willem II. Zoals altijd zal ook vandaag de thuis ploeg worden bijgestaan door een mascotte. De jongeman die het elftal van Ajax begeleidt is de jongste D- junior die Ajax rijk is: Dave Vonk. Dave is tien jaar jong en speelt als linksachter. Nadat hij de warming-up op het hoofdveld heeft gedaan zal hij met de wedstrijdbal in de handen het Ajax-elftal vooraf gaan bij de presenta tie aan het publiek.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 19